Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Nowy, letni wygląd tarnowskiego Rynku. Będą ławeczki i... plac zabaw

Nowy, letni wygląd tarnowskiego Rynku. Będą ławeczki i... plac zabaw

Ławeczki, plac zabaw i rzeźby - to tylko kilka elementów planowanej nowej, letniej aranżacji tarnowskiego Rynku. Jak udało się dowiedzieć Radiu Kraków, w tym roku ogródki piwne będą bardziej przyjazne dla klientów, również tych z dziećmi. Za estetykę odpowie Biuro Wystaw Artystycznych.

Reporterka Radia Kraków zapytała mieszkańców, co sądzą na temat popularnych parasoli w sercu miasta. Zdania są podzielone. "Nie bardzo. Jestem wrogiem piwek i takich podobnych rzeczy. Potem popiją i dzieje się źle. Ja jestem za tym. Będzie ogródek, będzie się można spokojnie piwa napić. Jakby było więcej zieleni, to by było ładniej. Jakby się pojawiły klomby i donice z kwiatami to byłoby ładniej. Płyta się do tego nie nadaje. To wszystko odpada. Mamy z tym problem" - mówią mieszkańcy.

Bez zmian pozostanie cena wynajmu Rynku dla okolicznych restauratorów, która utrzymuje się na tym samym 15-złotowym poziomie od 9 lat.

http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/tarnow/nowy-letni-wyglad-tarnowskiego-rynku-beda-laweczki-i-plac-zabaw/

Archiwalne