Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Nieziemskie atrakcje w Tarnowie w długi weekend majowy!

Nieziemskie atrakcje w Tarnowie w długi weekend majowy!

Interaktywna wystawa „Nauki dawne i niedawne” (ciekawostki i eksperymenty w takich dziedzinach, jak astronomia, fizyka i matematyka) w tarnowskim Muzeum Okręgowym, Chińska Armia Terakotowa Cesarza Qin w Muzeum Etnograficznym, 28 już Tarnowska Nagroda Filmowa (impreza popularyzująca, promująca i tym samym upowszechniająca dorobek polskiej kinematografii, to jeden z najstarszych, tuż po Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni festiwal związany z polskim filmem), finisz Karpackiego Wyścigu Kurierów oraz rajd rowerowy "Tour de gmina Tarnów", „Tajsa – wczoraj i jutro brzmi tak samo” (wystawa przygotowana przez BWA a dedykowana społecznościom romskim na świecie) a na koniec żużlowe rozgrywki Enea Ekstraliga pomiędzy Tarnowem a Gorzowem Wielkopolskim na stadionie w Tarnowie-Mościcach.

Wyżej wymienione wydarzenie i wiele innych czeka na mieszkańców i turystów w Tarnowie i najbliższej okolicy. Zapraszamy w długi weekend majowy do Tarnowa i regionu tarnowskiego. Zachęcamy do korzystania z usług Tarnowskiego Centrum Informacji, które mieści się w Rynku 7 w Tarnowie i jest czynne przez cały długi weekend codziennie od 9 do 17. Gorąco polecamy www.tarnow.travel

 

Do zobaczenia w Tarnowie!

 

 

 

Archiwalne