Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Małopolska organizacja turystyczna na targach ITB w Berlinie.

Małopolska organizacja turystyczna na targach ITB w Berlinie.

Małopolska Organizacja Turystyczna w delegacji! W Berlinie trwają 53. międzynarodowe targi turystyczne ITB Berlin 2019. Małopolskie stoisko odwiedzili już prezes MOT Grzegorz Biedroń, Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Tomasz Urynowicz, radni sejmiku Województwa Kinga Skowrońska i Filip Kaczyński oraz dyrektor MOT Paweł Mierniczak w pienińskiej stylizacji.

Na naszym stoisku swoją ofertę prezentują uczestnicy projektu „Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne”: Jan-Pol S.A., Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich, Vanilla Aparthotel, Creative Promotion Jan Jarosiewicz, Prime Tours Krakow, Poland Active i Top Travel Serwis. Jest z nami również Kraków i Tarnowskie Centrum Informacji.

Warto pojawić się na naszym stoisku, bo jest tu nie tylko barwnie, za sprawą czerwonych korali i pienińskich haftów, ale i smacznie! Kraków to przecież w tym roku Europejska Stolica Kultury Gastronomicznej. Smakowity stół degustacyjny wystawia Restauracja Pod Aniołami.

W weekend hala targów ITB Berlin zatrzęsie się od mocnych, męskich głosów kilkunastoosobowej grupy śpiewaczej flisaków ze Sromowiec Niżnych! Koncert odbędzie się na scenie polskiego stoiska. Zapraszamy wszystkich, którzy są w Berlinie!

Więcej na: http://www.mot.krakow.pl/news,509.html

Archiwalne