Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Kolejny efekt wizyty dziennikarzy. Tym razem „Tarnów po japońsku”

Kolejny efekt wizyty dziennikarzy. Tym razem „Tarnów po japońsku”

W ubiegłym tygodniu do Tarnowa przyjechała grupa turystów z Japonii z najnowszym przewodnikiem po „Czechach, Słowacji i Polsce”. W publikacji światowego wydawcy przewodników „Lonely Planet” na kilku stronach opisane są atrakcje Tarnowa i okolic (Bobowej i Zalipia). Dodatkowo w poradniku znajdują się informacje praktyczne o muzeach, informacji turystycznej oraz opisy restauracji Pasaż, U Jana, Tatrzańska i hotelu Tarnovia.

 

Materiały o Tarnowie i regionie tarnowskim był przygotowywany w lipcu 2011 r. kiedy to w Tarnowie gościła grupa dziennikarzy z Japonii z wydawnictwa „Lonely Planet - Globe-Trotter Travel Guide Book". Wówczas goście z „kraju kwitnącej wiśni” byli w Tarnowie w drodze z Zamościa do Krakowa. Imprezę koordynowała Polska Organizacja Turystyczna, a jej małopolską część Małopolska Organizacja Turystyczna. Gospodarzami w Tarnowie byli przedstawiciele tarnowskiego magistratu - pani Maria Zawada-Bilik, Dyrektor Wydziału Marki Miasta oraz Marcin Pałach, Dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji.

 

Informacja o przewodniku: http://www.arukikata.co.jp/guidebook/book/A26.html

 

Archiwalne