Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Jak smartfony wpływają na turystyczne decyzje Polaków?

Jak smartfony wpływają na turystyczne decyzje Polaków?

Kayak.pl od wielu lat z uwagą przygląda się współczesnym trendom podróżowania i na tę okoliczność opublikował kilka dni temu Mobile Travel Report 2018.

Celem tego badania jest sprawdzenie, w jaki sposób oraz w jakim celu Polacy korzystają ze smartfonów podczas wyjazdów, a także co wpływa na proces planowania wyjazdów i podejmowania decyzji. Muszę przyznać, że wyniki tych badań w wielu miejscach są interesujące, żeby nie powiedzieć zaskakujące. Ale od początku.

Gdzie Polacy podróżują samolotem?

Kayak.pl zbadał m.in. preferencje Polaków związane z miejscem wypoczynku i kategorią hotelu. Okazuje się, najbardziej popularnym kierunkiem podróży jest Bangkok. Stolica Tajlandii cieszy się największym zainteresowaniem zarówno wśród e-turystów, korzystających z desktopa, jak i urządzeń mobilnych. W czołówce znajdziemy Barcelonę, Londyn i Nowy Jork. Wśród popularnych europejskich kierunków znalazły się również Rzym, Paryż i Lizbona.

Więcej na: http://travelmarketing.pl/jak-polacy-korzystaja-ze-smartfona-podczas-podrozy/

Archiwalne