Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności / Czy Tarnów się świeci?

Czy Tarnów się świeci?

Jak głosować w IV edycji Plebiscytu Miast?
Głos na swoje miasto można oddać korzystając z aplikacji na Facebooku.

ETAPY GŁOSOWANIA:
• Od 3 do 26 grudnia 2012 r. internauci będą wybierać najpiękniejsze świąteczne miasto z województwa, które następnie będzie walczyć
z pozostałymi piętnastoma finalistami z całego kraju.
• Od 28 grudnia 2012 roku do 6 stycznia 2013 r. odbędzie się etap ogólnopolski.

Jak wziąć udział w IV edycji Plebiscytu Miast?
Urzędy Miast, które są zainteresowane udziałem w plebiscycie i nie przekazały jeszcze zdjęć, proszone są o nadsyłanie fotografii tegorocznych iluminacji świetlnych upiększających przestrzeń miejską w okresie świątecznym na adres mailowy plebiscytmiast@swiecsie.pl do 17 grudnia 2012 roku.
Na podstawie zdjęć przystrojonych miejskich choinek, ulic oraz rynków i placów internauci zdecydują o tym, która miejscowość świeci w tym roku najpiękniej. Zwycięży miejscowość, która zdobędzie najwięcej głosów internautów.

Nagroda główna w Plebiscycie Miast
Udział w Plebiscycie Miast jest bezpłatny, a nagroda główna dla przekazana zostanie na cel charytatywny. Zwycięskie miasto otrzyma prezent w postaci energooszczędnego sprzętu AGD o łącznej wartości 10 tyś. zł, który przeznaczy na wsparcie domu dziecka lub inny cel społeczny.

Dlaczego warto wziąć udział w Plebiscycie Miast?
Udział w zabawie to doskonała okazja na promocję miasta w mediach ogólnopolskich i regionalnych. Plebiscytowi towarzyszy szeroko zakrojona akcja informacyjna i promocyjna, której partnerami są m.in. gazeta.pl i lokalne wydania Gazety Wyborczej. W naszej ubiegłorocznej edycji konkursu pojawiło się ponad 50 publikacji w prasie oraz 420 informacji w internecie. O współzawodnictwie miast dowiadują się także setki tysięcy osób odwiedzających www.SwiecSie.pl oraz profil projektu na Facebooku (obecnie nasza fanstrona Świeć Się ma ponad 51 500 fanów).

Ponadto każdy zwycięzca wojewódzkiego etapu plebiscytu oraz laureaci ogólnopolskiego finału otrzymują dyplomy i prawo wykorzystania informacji o udziale i pozycji miasta w „Świeć Się” do celów promocji własnej miejscowości. Udział w konkursie to także doskonała zabawa i szansa na zwiększenie patriotyzmu lokalnego wśród mieszkańców.

Pomysłodawcą i głównym sponsorem IV edycji konkursu „Świeć się” - Plebiscyt Miast jest Grupa ENERGA.

 

http://www.tarnow.pl/Miasto/Aktualnosci-tarnowskie/Czy-Tarnow-sie-swieci

Archiwalne