Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Ponad 155 tys. osób uczestniczyło w tegorocznej edycji wiedeńskich targów Ferien Messe, które połączone były z wystawą Vienna Autoshow. Impreza w stolicy Austrii odbywała się od 9 do 13 stycznia.

Małopolska Organizacja Turystyczna w ramach realizacji projektu pn. „Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne” ogłasza nabór dla małych i średnich przedsiębiorstw działających w branży turystycznej na terenie Małopolski na następujące targi zagraniczne realizowane w 2019 roku.

 

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Nowym Jorku zaprasza do udziału w dwóch imprezach targowych w 2019 r.:

  • The New York Times Travel Show 2019 w Nowym Jorku -  25-27 stycznia 2019 r.
  • Travel and Adventure Show 2019 w Los Angeles - 16-17 lutego 2019 r.

Małopolska Organizacja Turystyczna w ramach realizacji projektu pn. „Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne” ogłasza nabór dla małych i średnich przedsiębiorstw działających w branży turystycznej na terenie Małopolski na następujące imprezy targowe realizowane w II półroczu roku 2018.

W Wiedniu ruszyły targi turystyczne Ferienmesse Wien organizowane przez Reed Exhibition Messe Wien. Polska Organizacja Turystyczna przygotowała narodowe stoisko, na którym prezentowana jest bogata oferta turystyczna naszego kraju.

Polska znalazła się w gronie 10 najlepszych wystawców na międzynarodowych targach turystycznych ITB 2017 w Berlinie. Best Exhibitor Award ITB 2017 dla polskiego stoiska narodowego, które w tym roku wyróżniało się przede wszystkim elementami mającymi dawać złudzenie, że jest się na prawdziwych ścieżkach i szlakach rowerowych.

- Polska powinna mieć kosz z gotowymi produktami turystycznymi, jak teraz ma skrzynki z jabłkami, żeby każdy mógł sobie coś wybrać – mówi wiceminister sportu i turystyki Dawid Lasek, który odwiedził pierwszego dnia międzynarodowych targów turystycznych w Berlinie polskie stoisko

"Salon de Vacances” są to największe targi turystyczne w Belgii, drugie (po Utrechcie) na terenie Beneluksu, rokrocznie odwiedza je ponad 110 tysięcy odwiedzających. Tarnów oferował francuskojęzyczne oraz anglojęzyczne materiały informacyjne, mapki Tarnowa i regionu oraz liczne ulotki. Sporym zainteresowaniem cieszył się konkurs oferujący “weekend w Tarnowie”, jak również tarniówka i korale. Na stoisku wyświetlany był również filmy promocyjny o Tarnowie.

Małopolska Organizacja Turystyczna ogłasza nabór na uczestników Targów Regionów i Produktów Turystycznych, które odbędą się w dniach 17-19 lutego 2017 roku w Poznaniu oraz Targów ITB, które odbędą się w dniach 8-12 marca 2017 roku w Berlinie.

W miniony weekend Tarnowskie Centrum Informacji wspólnie z miastem Kraków na stoisku Małopolskim promowało Tarnów na XVIII Targach Turystyki i Wypoczynku „LATO 2014” w Warszawie. Głównym elementem stoiska był camper. Stoisko cieszyło się ogromnym powodzeniem zwiedzających.

Archiwalne