Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Żadnemu dziecku nie jest obcy taniec. Ale czy każde dziecko ma szansę wziąć udział w bajkowym turnieju Trolli? Dzięki animowanemu filmowi„Trolle” taka szansa jest w zasięgu wszystkich dzieci. Każdy poczuje ducha tanecznej zabawy.

Zapraszamy w niedzielę 22 stycznia od godz. 12.00 do 18.00, Galeria Tarnovia (ul. Krakowska 149)

Pokemon Go – to kolejna gra na telefony i tablety. Robi furorę na całym świecie.

W każdą niedzielę lipca i sierpnia tarnowianie będą mieli okazję wziąć udział w darmowych potańcówkach w Amfiteatrze. Tym samym miejsce, które w ostatnim czasie ze względu na remont nie było wykorzystywane, znowu będzie do dyspozycji mieszkańców. Inauguracja cyklu imprez już w ten weekend o godz. 19:30.

Letnie odwiedziny Gemini Park z pewnością będą jeszcze bardziej udane. Wszystko za sprawą przygotowanego na czas wakacji placu zabaw dla najmłodszych Gości Centrum Handlowego. Plac znajduje się tuż przy budynku Siemacha SPOT Tarnów, sąsiadującym z Gemini.

Wydział Marki Miasta Tarnowa oraz Tarnowskie Centrum Informacji zostały partnerem lokalnym kolejnej 9.edycji akcji „Miejsce przyjazne maluchom”. W akcji mogą brać udział firmy i instytucje z całej Małopolski. Główny cel akcji to znalezienie i promocja miejsc, które są przyjazne rodzinom z małymi dziećmi, które respektują szczególne potrzeby najmłodszych i w których obecność najmłodszych nie jest problemem.

Archiwalne