Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Roman Ciepiela, prezydent Tarnowa, głosami czytelników „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego” został wybrany „Samorządowcem Małopolski 2018”.

W zorganizowanym plebiscycie mieszkańcy oceniali pracę swoich wójtów, burmistrzów, prezydentów miast i starostów. Małopolanie, głosując, mogli wypowiedzieć się na temat ich dotychczasowego zaangażowania i pracy na rzecz lokalnej społeczności.

Tarnów ma szansę zostać Miastem Roku 2017. Udowodnijmy, że to właśnie nasze miasto zasługuje na tegoroczny tytuł. Pokażmy, za co je kochamy, doceńmy jego atrakcje, klimat, najwspanialsze miejsca i wyjątkowych ludzi. Zwycięskie miasto otrzyma prestiżowy tytuł i możliwość promocji w sieci. Zachęcamy do głosowania w drugiej edycji ogólnopolskiego plebiscytu wspieranego przez HRS.

Plebiscyt ma na celu wyłonienie polskiego miasta wzbudzającego najlepsze uczucia mieszkańców i sympatyków. To już druga edycja plebiscytu, który spotkał się z ogromnym zaangażowaniem mieszkańców, sympatyków polskich miast.

Zobacz swoja miejscowość z niezwykłej perspektywy.

Na zwycięzców czeka ufundowany przez Grupę Energa sprzęt AGD za 200.000 zł na wybrany cel charytatywny!

Za każdy oddany głos na nominacje z Tarnowa i regionu serdecznie dziękujemy.

Już po raz 15-ty Małopolska Organizacja Turystyczna wraz z Województwem Małopolskim oraz Radiem Kraków i Telewizją Kraków organizuje plebiscyt "Wielkie Odkrywanie Małopolski".

Zamek w Dębnie wygrał w rankingu na najpiękniejszy zamek w Małopolsce. Dostał 2 403 głosy. Na drugim miejscu znalazł się zamek w Suchej Beskidzkiej - 2 134 głosy. Kolejne miejsca zajęły: Wiśnicz - 745 głosy; Niedzica - 375 i Pieskowa Skała - 266 głosów. Głosowały 5 923 osoby. Gospodarze zamku w Dębnie uhonorowani zostaną Marką Radia Kraków.

Rozpoczął się 2 etap plebiscytu „Wielkie Odkrywanie Małopolski” 2010 organizowane tradycyjnie przez redakcję Gazety Krakowskiej i Województwo Małopolskie. Spośród wielu zgłoszeń z Tarnowa tylko jeden obiekt na 135 wybranych z całej Małopolski pochodzi z „Polskiego Bieguna Ciepła” – restauracja SOPRANO.

Archiwalne