Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Airbnb - pod tym nieco tajemniczym skrótem kryje się nazwa największego portalu pośredniczącego pomiędzy osobami oferującymi mieszkanie na wynajem a wynajmującymi - najczęściej na krótki, kilkudniowy pobyt turystyczny w danym mieście. W Krakowie spotkali się przedstawiciele kilkunastu polskich miast, aby dyskutować o plusach i minusach najmu krótkoterminowego.

Pokój typu Junior Suite III piętro - ponad 30 metrów kwadratowych, ogrzewana łazienka, klimatyzacja (chłodzenie/grzanie), dwa balkony (dla palących), sejf, minibar, żelazko z deską do prasowania, zestaw do parzenia kawy/herbaty. 

„Bardzo elegancki hotel z przyjazną obsług ą. Pozytywne wrażenie wywarła na nas bardzo dobra organizacja, profesjonalna i miła obsługa oraz warunki hotelowe na wysokim poziomie. Lokal i pokoje godne polecenia…” (pisownia oryginalna)

„Mam bardzo dobre wrażenia z pobytu w tym hotelu. Niezwykle uczynna, służąca radą obsługa. Mapka miasta w recepcji -dla mnie to było nieocenione wsparcie, doskonała kuchnia - uśmiechnięte jajka na śniadanie- życzą miłego dnia :)) śniadanie jest w formie bufetu więc można wybrać dowolne warianty. Komfortowe pokoje z przestronną łazienką”

Co prawda byliśmy z żoną tylko na jedną noc ale wszystko było OK.Począwszy od podejścia do gości czyli pomoc w wyborze pokoju poprzez miłą obsługę personelu.

TARNOWSKIE CENTRUM INFORMACJI JEST PARTNEREM AKCJI “POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”.

PROMOCJA -50% na wynajem pokoju gościnnego oraz wypożyczenie roweru w TCI.

Klienci coraz bardziej cenią sobie dostępność świeżych produktów w hotelowych restauracjach. Hotelarze starają się odpowiadać na to zapotrzebowanie sprowadzając produkty bezpośrednio od producentów. Niektórzy decydują się nawet na samodzielną produkcję.

Przy Zespole Szkół Licealnych i Technicznych będzie schronisko młodzieżowe. Zakładając je, powiat skorzysta z większych dotacji.

Opinie zamieszczane na popularnych portalach branżowych mogą nie być aż tak istotne, jak się wcześniej wydawało - wynika z badań Market Metrix.

Archiwalne