Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Muzeum Okręgowe w Tarnowie i Komitet Opieki nad Zabytkami Kultury Żydowskiej w Tarnowie zapraszają w dniach 26-29 lipca 2018r. na Międzynarodowy Tabor Pamięci Romów.

Poza sportowymi emocjami, w tarnowskim amfiteatrze przez wakacje można także przeżyć emocje kinowe. Amfiteatr w ostatnich dniach zamienił się bowiem także w letnie kino plenerowe.

Skorzystaj ze zniżek w instytucjach kultury woj. małopolskiego. Zniżki również w Tarnowie!

Od najbliższej niedzieli na tarnowskim rynku będzie można - wzorem lat ubiegłych - wspólnie się pobawić. Potańcówki skierowane są do wszystkich mieszkańców, bez względu na wiek i umiejętności.

Tarnowskie Stowarzyszenie Jazzu Tradycyjnego Leliwa zaprasza na tradycyjne, piątkowe, wieczory z muzyką z Nowego Orleanu.

Drodzy maturzyści – czy jesteście gotowi na wyjątkowy koncert, który Małopolska organizuje specjalnie dla Was? My oczywiście tak! Już za kilka dni spotkamy się w jednym miejscu, by świętować zakończone egzaminy maturalne.

Wczoraj (10.06.2018) Grupa CHARLOTTE z V LO w Tarnowie otrzymała „PRIX DU PUBLIC” - „Nagrodę Publiczności” na Festiwalu Francuskojęzycznych Filmów Krótkometrażowych FrankoFilm - Zielona Góra 2018.

Muzeum Okręgowe w Tarnowie oraz Komitet Opieki nad Zabytkami Kultury Żydowskiej
w Tarnowie zapraszają na kolejną edycję Dni Pamięci Żydów Galicyjskich „Galicjaner Sztetl” (14-24 czerwca br.).

Znany fotoreporter został wyróżniony za materiał, w którym pomaga rodzinie swojej dawnej koleżanki z redakcji, Agnieszce.

Wiosna szybko przywitała nas zielenią i na dobre w krajobrazie, a to znak, że nadszedł czas, aby na łonie natury rozpocząć liryczne spotkania.

Archiwalne