Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

W związku z remontem płyty ścisłego centrum miasta, wszystkie wydarzenia kulturalne, będą przeniesione w inne miejsca.

W niedzielę, 8 listopada 2015 r. godz. 16.30 odbędzie się III Koncert Zaduszkowy w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Usłyszymy utwory nieżyjących artystów, które przeszły do kanonu polskiej i światowej muzyki. Bilety w cenie 30 zł są już w sprzedaży w kasie teatru.

28 sierpnia 2011 – niedziela

18.00 – ANDRZEJ CIERNIEWSKI - Stadion Sportowy w Łękach
18:00 – Krakowska Opera Kameralna – Dąbrowa Tarnowska, Kościół pw. Wszystkich Świetych
20.00 – FEEL - Stadion Sportowy w Łękach
20:30 – ZAKOPOWER - Rynek w Ryglicach

W TCI, przy Rynek 7, są do nabycia bilety na WIELKI SHOW - koncert MARYLI RODOWICZ, który odbędzie się w dniu 20.03.2010 w Hali Widowiskowo - Sportowej "Jaskółka", ul. Traugutta 3a.
Bilety w cenie 78 i 50zł.

ZAPRASZAMY!

Powiat tarnowski uczci w 2010 roku pamięć wielkiego kompozytora Ignacego Jana Paderewskiego.

Na każdą porę roku ma Zamek w Dębnie inny koncert. Na przykład jesienny..., który odbędzie przy aromatycznej, rozgrzewającej herbacie.

XXII Tarnowska Parada Konna odbędzie się na terenie Stada Ogierów Klikowa w Tarnowie. To jedna z największych w regionie imprez kulturalno - rozrywkowych.

To już IV letni festiwal bluesa w Tarnowie. "Był sobie blues..." kolejny raz zagości na Rynku w piątkowe, sierpniowe wieczory.

Muzyka zaklęta w drewnie zabrzmi w wykonaniu znakomitej flecistki Magdaleny Margańskiej, grającej na co dzień w Orkiestrze Akademii Beethovenskiej.

Jedno z największych atrakcji tegorocznych wakacji. Kolejna edycja jazzowych koncertów na tarnowskim Rynku. Kto w tym roku zagości i zagra w towarzystwie Leliwy Jazz Band?

Archiwalne