Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Przyjedź, zabierz znajomych i zjeżdżaj!:)

Obfite opady śniegu i minusowa temperatura w mieście skutecznie utrudniają życie, na stokach to połączenie tworzy znakomite warunki.

Wyciąg narciarski w Jastrzębi koło Ciężkowic został wystawiony na sprzedaż. Gmina zdecydowała się na zbycie blisko 4-hektarowej nieruchomości z wyciągiem orczykowym i budynkiem małej gastronomii po nieudanych wspomnieniach z wydzierżawianiem stoku prywatnym najemcom.

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje że od dzisiaj tj. 7 grudnia 2009 r. od godziny 10.00 zostaje uruchomione zadaszone lodowisko sztucznie mrożone przy ulicy Wojska Polskiego 14 .

Promować Małopolskę na sportowych arenach i w internecie mają także odnoszące sukcesy w swoich dyscyplinach koszykarki Wisły Can-Pack oraz siatkarki Bank PBS Muszynianki Fakro.

Obecne władze Tarnowa przedstawiają kolejne projekty, które zostaną ujęte w tzw. "Wieloletnim Planie Inwestycyjnym Gminy Miasta Tarnowa na lata 2008-2013". Są to projekty związane zarówno z budownictwem jak i sportem oraz promocją miasta.

Polski Związek Motorowy przyznał organizację finału Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu, Unii Tarnów Żużlowej Sportowej Spółce Akcyjnej. Zawody odbędą się 4 września 2010 na Stadionie Miejskim w Tarnowie.

Będzie golf, szermierka, paintball i segwaye. Organizatorzy zapowiadają także liczne niespodzianki.

W Tarnowie rusza XX Letnia Ogólnopolska Spartakiada Prawników

Archiwalne