Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Tarnowskie Stowarzyszenie Jazzu Tradycyjnego Leliwa zaprasza na tradycyjne, piątkowe, wieczory z muzyką z Nowego Orleanu.

Drodzy maturzyści – czy jesteście gotowi na wyjątkowy koncert, który Małopolska organizuje specjalnie dla Was? My oczywiście tak! Już za kilka dni spotkamy się w jednym miejscu, by świętować zakończone egzaminy maturalne.

Wczoraj (10.06.2018) Grupa CHARLOTTE z V LO w Tarnowie otrzymała „PRIX DU PUBLIC” - „Nagrodę Publiczności” na Festiwalu Francuskojęzycznych Filmów Krótkometrażowych FrankoFilm - Zielona Góra 2018.

Muzeum Okręgowe w Tarnowie oraz Komitet Opieki nad Zabytkami Kultury Żydowskiej
w Tarnowie zapraszają na kolejną edycję Dni Pamięci Żydów Galicyjskich „Galicjaner Sztetl” (14-24 czerwca br.).

Znany fotoreporter został wyróżniony za materiał, w którym pomaga rodzinie swojej dawnej koleżanki z redakcji, Agnieszce.

Wiosna szybko przywitała nas zielenią i na dobre w krajobrazie, a to znak, że nadszedł czas, aby na łonie natury rozpocząć liryczne spotkania.

Od października aktorzy tarnowskiego teatru będą występowali na dachu. Są już pieniądze na urządzenie nowej sceny u „Solskiego”.

Koncerty, konkursy, zwiedzanie radia i wyśmienita zabawa. To wszystko i wiele więcej czeka na słuchaczy Radia RDN w maju podczas radiowego pikniku i odlotowego dnia dziecka z symulatorem lotu!

Nie potrzeba już jechać do Zalipia, aby podziwiać dzieła tamtejszych malarek.

Tegoroczna, 32. edycja festiwalu odbędzie się w terminie od 21 do 28 kwietnia w jednym z najstarszych działających kin w Polsce, w tarnowskim Marzeniu (od 1913 roku, ul. Staszica 4). Do konkursu wybranych zostało 12 tytułów.

Archiwalne