Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Od 1 października Tarnowskie Centrum Informacji będzie czynne:

poniedziałek - piątek 8.00-18.00
sobota 9.00-17.00

Przeglądając opinię na stronach z rezerwacjami hotelowymi – zdecydowanie TAK. Poniżej wybrane opinie o mieście i jednym z hoteli w Tarnowie :)

Plac Morawskiego w Tarnowie odzyska nowy blask. 

Jeszcze niecałe dwa dni (czwartek) dzielą nas od wieczoru włoskiego w Hotelu Tarnovia w ramach IV Wielkich Tarnowskich Dionizji.

„Thank you for all the bus info …. Lonely planet advises that your office can help sort out bus timetable and plan a journey to Zalipie. …..”

Po ponad dwóch latach budowy, w poniedziałek w końcu została otwarta nowa część terminalu pasażerskiego na lotnisku w Balicach. Obsługa pasażerów w Krakowie wygląda prawie jak na największych europejskich i światowych portach lotniczych. Prawie, bo to jeszcze nie koniec inwestycji.

To była tylko formalność. Tarnowskie Jaskółki wygrały na własnym stadionie z KS Toruń 53-37 i przypieczętowały zdobycie brązowych medali drużynowych mistrzostw Polski.

Aby zobaczyć mapę Polski z 1772 roku autorstwa Antoniego Rizzi Zannoniego wydaną w Paryżu należy udać się do Działu Starych Druków i Książki XIX w. Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie na ul. Krakowską 4?

Z cyklu Nietypowe pytania w Tarnowskim Centrum Informacji:„Czemu tu nie ma kelnera?”

Zapraszamy na winną przygodę do Janowic - miejsca niezwykłego! 
Oprócz zwiedzania winnicy będzie można skosztować naszych win, jednak główną atrakcją będzie winobranie. Każdy chętny otrzyma specjalne nożyce i będzie mógł przez chwilę spróbować swoich sił w zbiorach. :-)

Archiwalne