Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji  uprzejmie informuje wszystkich klientów iż w związku z utrzymującymi sie upałami , baseny letnie będą czynne do dnia 4 września 2015 r. 

Za każdy oddany głos na nominacje z Tarnowa i regionu serdecznie dziękujemy.

Strony internetowe pośredniczące w rezerwacji pokoju w hotelu nie zawierają z turystą umowy. Reklamację trzeba więc kierować bezpośrednio do usługodawcy

Założyciel Teatru Cricot 2 w Krakowie, Tadeusz Kantor uczęszczał do I LO w Tarnowie. Zanim obejrzycie film (http://www.rmf24.pl/kultura/news-pierwsze-zdjecia-z-planu-filmu-o-kantorze-borysa-szyca-nie-p,nId,1876028) o życiu Kantora wybierzcie się dzisiaj na spacerek po Tarnowie w towarzystwie jego córki Doroty Krakowskiej, poznajcie miejsca związane z jego osobą, w tym to, w którym niegdyś stał dom, w którym mieszkał…   

 

Przychodzi Pani do TCI i pyta o możliwość zakupu szklanki Hei….na (piwo :))

Od wtorku, 1 września 2015 roku wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów.

„Przewozy Regionalne” sp. z o.o. Oddział Małopolski z siedzibą w Krakowie uprzejmie informuje, iż zarządca infrastruktury kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wdraża kolejne zmiany do rozkładu jazdy pociągów 2014/2015, z terminem obowiązywania od dnia 1 września 2015r. do dnia 17 października 2015r.

Jan Wawrzyniak obejmie nową placówkę zagraniczną Polskiej Organizacji Turystycznej w Pekinie. W Berlinie na stanowisku zastąpi go Paweł Lewandowski.

Tarnowska KANA zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do zapoznania się z ofertą kursów edukacyjnych oraz zajęć rekreacyjnych i hobbystycznych.

Przedsiębiorcy chcą, by organizacja podróży służbowych była coraz prostsza. Na rynku jest dostępnych coraz więcej narzędzi do samodzielnej rezerwacji oraz aplikacji mobilnych. 

Archiwalne