Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Forum jest największym przedsięwzięciem w dziedzinie mediów, adresowanym do dziennikarzy polskojęzycznych z całego świata.

Białą Listę, czyli wykaz przedmiotów, które można zabrać na pokład samolotu oraz tych, które są bezwzględnie zakazane, opublikował Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Najnowsze wyniki badań jednoznacznie wskazują, że Polacy wybrali wakacje w kraju. 60 proc. ankietowanych przyznaje, że w wolne dni odpoczywać będzie w Polsce.

Wizyta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Tarnowie stała się pretekstem do rozmowy na temat możliwości wykonania reprodukcji "Panoramy Siedmiogrodzkiej" i stałej ekspozycji tego malowidła w Tarnowie.

Zespół Szkół Plastycznych, po remoncie, będzie nowoczesnym centrum kształcenia artystycznego w Tarnowie, obiektem na miarę wymogów współczesności.

Już 28 sierpnia 1939 roku niemiecki dywersant wysadził w powietrze dworzec kolejowy w Tarnowie - o tym i innych wydarzeniach z pierwszych dni II wojny światowej przypomni finansowany przez władze wojewódzkie program: Warto pamiętać.

Naszym celem jest przypomnienie pokoleniom powojennym, że ledwie siedemdziesiąt lat temu rozpętano wojnę, której bezpośrednimi ofiarami były miliony ludzi.

Udział w "Spacerkach po Tarnowie" jest bezpłatny i ogólnodostępny.

Wizualizacja nowego placu Rybnego. Po wyburzeniu szaletów miejsce to zyska na wyglądzie i przybędzie mu przestrzeni

Kredyt preferencyjny przeznaczony jest na inwestycję agroturystyczną na terenach wiejskich, dotyczy budowy bazy noclegowej dla turystów - pokoje gościnne, domki rekreacyjne, pensjonaty, mieszkania wakacyjne.

Archiwalne