Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Kolacje jadają w klapkach. Piknikować chcą w jacuzzi. A ręcznik na leżaku rozłożą jeszcze przed świtem.

Ze stolicy Małopolski do „Polskiego Bieguna Ciepła” już od złotówki w 75 minut!

W Tarnowie w weekendy rodziny mogą jeździć autobusami za 6 zeta za wszystkich przez cały dzień?

Kapłani wyjechali pełnić posługę nie tylko na misjach w Afryce czy Ameryce Południowej, ale również w takich europejskich krajach, jak Francja, Niemcy czy Hiszpania, które kiedyś stanowiły główne filary Kościoła. - Do ordynariusza stale przychodzą listy od biskupów tamtejszych diecezji z prośbą o przysłanie im naszych duszpasterzy, bo często swoich nie mają - przyznaje ks. Robert Kantor, kanclerz tarnowskiej kurii.

W Tarnowie za bilety komunikacji miejskiej zapłacisz smartfonem?
W Tarnowie działa aplikacja moBilet, dzięki której nie trzeba szukać kiosku z biletami. 

Jeśli masz nietuzinkowy pomysł jak zaprezentować projekt, chcesz wypromować swoją firmę lub pochwalić się innowacyjnym produktem, który powstał dzięki wsparciu Funduszy Europejskich, zgłoś swój udział w letniej imprezie plenerowej organizowanej przez Województwo Małopolskie.

Dzień Dziecka 2015 w Tarnowie zapowiada się ciekawie. Różne instytucje przygotowały atrakcje dla najmłodszych i ich rodziców.

Polska w oczach przeciętnego Włocha to kraj nieco dziki i egzotyczny. Choć ten wizerunek nie zawsze nam odpowiada, pomaga w przyciąganiu turystów szukających nieskażonej natury i "ekologicznego" jedzenia - mówi prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szmytke

Dzięki wdrożeniu przez MPK Tarnów usługi "E-Bus" każdy może w domu przed komputerem lub na smartfonie (np. na przystanku, w sklepie, w pociągu lub autokarze dojeżdżającym do Tarnowa) sprawdzić o której dokładnie i jaki (niskopodłogowy, z klimatyzacją) przyjeździe autobus. Każdy miejski autobus ma odbiornik GPS.

Wyjaśniła się częściowo tajemnica fenomenu wielkiej różnicy w dynamice sprzedaży ofert wyjazdów zimowych i letnich w biurach podróży – pisze Andrzej Betlej w najnowszej analizie rynku

Archiwalne