Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Wystawie towarzyszyć będzie prezentacja filmu przedstawiającego postać artysty i oraz zdjęcia przedstawiające wcześniejsze wydarzenia, które miały miejsce w Tarnowie w latach 2005-2006.

Małopolska Izba Rolnicza wspólnie ze współorganizatoram iorganizuje po raz pierwszy Ogólnopolską Pielgrzymkę Rolników i Mieszkańców Wsi do Sanktuarium "Córki wsi polskiej" - bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie.

Konkurs skierowany jest do wszystkich - amatorów i profesjonalistów - chcących wziąć aparat fotograficzny do ręki i sfotografować przepiękne zakątki naszego kraju.

W sobotę zostanie otwarty basen przy al. Tarnowskich. Czynny będzie codziennie od 10 do 19. Przed jego uruchomieniem, wykonano na nim kilka prac.

W dniach 25 - 26 maja 2009 r. w Tarnowie obradował Zarząd Forum Informacji Turystycznej przy Polskiej Organizacji Turystycznej.

W dniach 5 i 6 czerwca odbędą się "Tarnowskie Zderzenie" to największa i najważniejsza i impreza w tym roku w naszym mieście.

Głównym celem projektu jest zwiększenie świadomości ekologicznej, również w oparciu o doświadczenia Unii Europejskiej i UNWTO oraz wzrost wiedzy dotyczącej nowych kierunków zarządzania obiektami noclegowymi będącej czynnikiem umożliwiającym uzyskanie przewagi konkurencyjnej na rynku turystycznym.

Urząd Miasta Tarnowa przystąpił do oznakowania miejsc bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Jeśli się uda, już niedługo pierwsze butelki pojawią się w regionie Tarnowa i w całym kraju.

W drugiej połowie sierpnia obiekt ten zostanie wystawiony na sprzedaż. Jak zapowiada prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała miasto poszukuje inwestora, który przekształci go w hotel.

Archiwalne