Tarnów i region - Informacja turystyczna / Atrakcje / Aktualności

Zwrot w sprawie konkursu na stanowisko prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej. Niedawno rekomendację ministra sportu i turystyki na to stanowisko otrzymał Rafał Gucia. Nie obejmie on jednak tego stanowiska.

Średnio o 33,5 procent więcej niż rok wcześniej zapłacili za grudniowy nocleg w jednogwiazdkowym hotelu klienci serwisu Hotele.pl.

Propozycje walentynkowe w Tarnowie

Wraz z Tarnowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zapraszamy na „Dyskotekę na Lodzie”, która będzie się odbywała na lodowisku przy ulicy Wojska Polskiego 14 . Za muzykę odpowiedzialny będzie DJ Luketus.

W Tarnowskim Centrum Informacji do końca zimy można nabyć "Zimowy Zestaw" w promocyjnej cenie 19,50 zł. W skład Zimowego Zestawu wchodzi "ciepło z Tarnowa", czyli bardzo praktyczny ogrzewacz termiczny oraz czapka zimowa z logo miasta.

Miasto Tarnów oraz organizacje pozarządowe od kilku lat próbują się przebić z informacją o tym, że Tarnów jako pierwsze miasto w Polsce odzyskało niepodległość. Z inicjatywy organizatorów Festiwalu Niepodległości, Rada Miasta przyjęła uchwałę ustanawiającą 30 października "Świętem Miasta Tarnowa" - Pierwsze Niepodległe - dzień pamięci o zwycięskim zrywie niepodległościowym". Nie oznacza to dnia wolnego od pracy, ale od tego roku, 30 października ma być w Tarnowie obchodzony bardziej uroczyście.

W Tarnowie i regionie jest kilka punktów widokowych?

„Wspaniały hotel . Super czyste i zadbane miejsce. Wszystko jak należy .Miła obsługa (co jest bardzo ważne ) Dobra lokalizacja Wygodne łóżka w hotelu Ogólnie miejsce godne polecenia dla wszystkich . Polecam”

3 lutego rozpoczyna się przyjmowanie ofert udziału w drugiej edycji akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”. W ubiegłorocznej, pilotażowej, przeprowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, wzięło udział prawie 400 partnerów z całego kraju, między innymi restauratorzy, hotelarze, gestorzy atrakcji turystycznych, którzy przygotowali ofertę usług w obniżonych cenach. Skorzystało z niej ponad 60 tys. Polaków. W tym roku pierwszy weekend niższych cen przypada od 31 marca do 2 kwietnia.

Chcesz zobaczyć Tarnów jak na dłoni? Dzięki fotografiom lotniczym wykonywanym pod kątem 45 stopni, przy zastosowaniu kilku kamer, można obejrzeć dowolną część miasta z kilku stron. Aplikację z ukośnymi fotomapami miasta opracowała tarnowska firma MGGP Aero. 

Archiwalne