Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

XXIII Ogólnopolski Festiwal Artystyczny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Śpiewaj z Nami”

26 listopada 2018, 8:30 - 27 listopada 2018, 9:00

| Darmowy

W dniach 25 – 27 listopada 2018 r. w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie odbędzie się XXIII Ogólnopolski Festiwal Artystyczny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Śpiewaj z Nami”. Organizatorami festiwalu jest Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Eugenii Gierat w Tarnowie oraz Stowarzyszenie „Bądźmy Razem” na Rzecz Integracji Społecznej Osób Niepełnosprawnych w Tarnowie.

Patronat nad Festiwalem objął Prezydent Miasta Tarnowa – Roman Ciepiela.

Uczestnikami festiwalu są dzieci i młodzież z różnym stopniem niepełnosprawności – uczniowie szkół specjalnych, integracyjnych, a także uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z różnych zakątków naszego kraju m.in. z Krakowa, Rzeszowa, Nowego Sącza, Nowego Targu, Leżańska, Lubaczowa, Chorzowa, Przemyśla, Olszyn, Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego.

Głównym celem tego przedsięwzięcia jest konfrontacja dorobku artystycznego dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz integracja ze środowiskiem lokalnym. Udział osób niepełnosprawnych w festiwalu daje im szansę na zaprezentowanie swoich talentów artystycznych na „prawdziwej” scenie teatru. Pełni rolę terapeutyczną i podnosi wiarę we własne możliwości.

W pierwszym dniu festiwalu 26 listopada 2018 r. od godz. 830 na scenie Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego odbędą się przesłuchania konkursowe, a w dniu 27 listopada o godz. 900 odbędzie się Koncert Laureatów.

Organizatorzy zapraszają do udziału w imprezie.

Szczegóły

Start:
26 listopada 2018, 8:30
Koniec:
27 listopada 2018, 9:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
http://www.kultura.tarnow.pl/wydarzenie/xxiii-ogolnopolski-festiwal-artystyczny-dla-dzieci-i-mlodziezy-niepelnosprawnej-spiewaj-z-nami/2018-11-26/

Miejsce

Nazwa
Teatr im. L.Solskiego
Adres
Mickiewicza 4
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Phone:
14 6221251
Website:
www.teatr.tarnow.pl

Inny

Odbiorcy
wszyscy