Ładowanie Wydarzenia

« All Events

  • To wydarzenie minęło.

Sam Childers – „Kaznodzieja z karabinem”

25 marca, 9:30 - 19:00

| Darmowy

25 marca w Kinie „Marzenie” odbędzie się spotkanie, którego gościem będzie znany na całym świecie ze swojej działalności charytatywnej w Afryce Sam Childers. Spotkanie będzie poprzedzone projekcją filmu „Kaznodzieja z karabinem” opartego na historii życia Sam Childers’a.

W tym dniu odbędą się dwa spotkania:

godz. 9.30 – seans i spotkanie dla uczniów z tarnowskich szkół (prosimy o wcześniejszą rezerwację grup szkolnych pod nr tel.: 14 688 88 85)
godz. 19.00 – seans i spotkanie dla mieszkańców (wstęp wolny)

Sam Childers to były kryminalista i handlarz narkotykami, który przeżył niezwykłą przemianę i z gangstera stał się skutecznym obrońcą tysięcy afrykańskich dzieci – porwanych i osieroconych ofiar afrykańskich wojen. Historia życia naszego niezwykłego gościa została przedstawiona w filmowej superprodukcji pt. „Kaznodzieja z karabinem” (z udziałem Gerarda Butlera i Michaela Shannona). Organizacja „Angels of East Africa”, założona przez Sama Childersa, pomaga dzieciom, których rodziny zostały zamordowane przez rebeliantów, ratuje ofiary handlu ludźmi i wspiera innych poszkodowanych w działaniach wojennych w Ugandzie, Sudanie Południowym oraz Etiopii. W sierocińcu założonym przez „Angels of East Africa” w Sudanie (tzw. „Childrens Village Orphanage” w Nimule) przebywa obecnie około 300 uratowanych i wyrwanych wojnie dzieci.  Nasz gość podzieli się ze słuchaczami swoim doświadczeniem życiowym oraz przedstawi historię swojej zwycięskiej walki z nałogami.

Zapraszamy na spotkanie.

Szczegóły

Data:
25 marca
Czas:
9:30 - 19:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie Category:
Strona internetowa:
http://www.kultura.tarnow.pl/wydarzenie/sam-childers-kaznodzieja-z-karabinem/

Miejsce

Nazwa
Kino Marzenie
Adres
ul. Staszica 4
Tarnów, małopolskie 33-100 Polska
+ Google Map
Phone:
14 688 88 85
Website:
http://www.tck.pl/artykuly-kino-marzenie,6,40,historia.html

Inny

Odbiorcy
wszyscy