Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas / Wyróżnienie dla TCI

Wyróżnienie dla TCI

W ramach II Festiwalu Miast i Regionów w Warszawie odbył się konkurs "Złote Formaty". W kategorii stron www wyróżnienie uzyskał portal turystyczny Tarnowksiego Centrum Informacji autorstwa pracownika TCI Krzysztofa Gzyla, zgłoszony do konkursu przez Urząd Miasta Tarnowa.

Oprócz tarnowskiej strony internetowej doceniono m.in. projekt "Kulturalna Małopolska", realizowany w ubiegłym roku przez Urząd Marszałkowski, który zdobył pierwszą nagrodę w kategorii plakatu. W kategorii wydawnictwa promocyjne Urząd Marszałkowski zajął III miejsce za album "Małopolska - palce lizać. Przewodnik kulinarny po regionie", wydany przez MOT autorstwa Elżbiety Tomczyk - Miczka.

Strona internetowa Tarnowskiego Centrum Informacji pełni funkcję regionalnego portalu turystycznego dostarczając szczegółowych, a co najważniejsze rzetelnych i aktualnych, informacji o potencjale turystycznym miasta i regionu tarnowskiego. Obecnie funkcjonują oprócz polskiej, wersje językowe: angielska, niemiecka, francuska i włoska a przed wakacjami dołączą jeszcze wersje węgierska i hiszpańska.

www.tarnow.pl

Archiwalne