Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas / Mobilna strona internetowa Tarnowa

Mobilna strona internetowa Tarnowa

Tarnowskie Centrum Informacji udostępniło mobilną stronę internetową http://m.tarnow.travel, która wykrywa, na podstawie bazy urządzeń mobilnych Tera-WURFL, ponad 7 tysięcy różnych urządzeń. Uruchomienie strony mobilnej połączone jest z akcją wymiany tablic z opisem atrakcji na pieszych szlakach turystycznych zlokalizowanych na terenie miasta. Nowa szata graficzna, trzy wersje językowe (w przypadku szlaku generała J. Bema - cztery) oraz fotokod prowadzący do opisu atrakcji na mobilnej stronie to główne elementy zmian.

Docelowo, wszystkie tablice opisujące tarnowskie atrakcje turystyczne, zostaną wykonane w nowej szacie graficznej. Cały projekt (strona mobilna oraz wymiana tablic "szlakowych") jest realizowany ze środków własnych TCI. Projekt graficzny zarówno tablic jak i strony mobilnej oraz wdrożenie wersji mobilnej wykonał Krzysztof Gzyl - pracownik TCI.
Wchodząc na stronę internetową Tarnowskiego Centrum Informacji www.tarnow.travel z urządzenia mobilnego zostaniemy przekierowani na http://m.tarnow.travel (nowa mobilna strona, która jest okrojoną wersją strony tarnow.travel), jeżeli jednak chcemy wejść na pełną wersję strony to link "Wszystko o Tarnowie" przekieruje nas na nią automatycznie.

 

InTARnet.pl, 01-09-2012, http://www1.atlas.intarnet.pl/index_full.html?action=full&id=23337

Archiwalne