Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas / Konkurs „Nowy Skarb Polski”

Konkurs „Nowy Skarb Polski”

Tarnowska fontanna z układem słonecznym została wybrana jako jeden z pięciu finalistów w kategorii "Nowy Skarb Polski" w plebiscycie magazynu Podróże "Skarby Podróży". Tarnowskie Centrum Informacji zachęca do oddania głosu na tę tarnowską atrakcję turystyczną na. Głosowanie trwa do końca października 2012 r.

Do plebiscytu "Skarby Podróży" fontannę zgłosiło Tarnowskie Centrum Informacji. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na Warszawskich Targach Turystycznych PODRÓŻE, 16-18 listopada 2012 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Choć tarnowska fontanna wzbudza znaczne kontrowersje wśród mieszkańców naszego miasta – to jednak jest to dla niej już kolejne wyróżnienie. Jak przypomina TCI, w 2011 r. doceniono fontannę w konkursie DesigNowe Miasto 2011 a na początku bieżącego roku w konkursie "Turystyczne Odkrycia" 2012. Fontanna została również doceniona przez reporterów radia RMF FM, którzy w magazynie "Swoją drogą na Ukrainę" w maju promowali fontannę jako ciekawą atrakcję na trasie kibiców EURO z Krakowa do Lwowa.
Zagłosować można na stronie: http://www.podroze.pl/skarby/.

 

InTARnet.pl, 26-07-2012, http://www1.atlas.intarnet.pl/index_full.html?action=full&id=23286

Archiwalne