Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Podczas odbywających się krajowych obchodów Światowego Dnia Turystyki połączonego z obchodami jubileuszu 50 lecia systemu informacji turystycznej w Polsce, na uroczystej gali w Teatrze Polskim w Warszawie wręczono nagrody w konkursie "Na najlepszy punkt informacji turystycznej w Polsce".

W czwartek 26 września uczestnicy projektu „Gry Miejskie Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie” byli gośćmi Centrum Fotografii – Piotr Grzyb, gdzie wzięli udział w warsztatach z udziałem Arkadiusza Gola, absolwenta Instytutu Kreatywnej Fotografii Uniwersytetu Śląskiego w Opawie.

Nowy Zarząd Forum Informacji Turystycznej

Rozstrzygniecie konkursu na najlepsze centrum informacji turystycznej w Polsce

23 września w Warszawie wyłoniono nowy Zarząd Forum Informacji Turystycznej. W skład Zarządu weszli: Marcin Pałach (Tarnowskie Centrum Informacji) jako przewodniczący, Wojciech Dziąbek (Centrala Jurajskiej Informacji Turystycznej) jako wiceprzewodniczący, Barbara Zięba-Godula (Sieć Informacji Miejskiej InfoKraków), która zdobyła największą il. głosów - jako sekretarz, Małgorzata Rafał (Centrum Informacji Turystycznej w Białej Podlaskiej), Jacek Idzikowski (Polska Organizacja Turystyczna), Sylwia Mytnik (Regionalne Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie) i Szymon Wiśniewski (Centrum Informacji w Toruniu).

Znakomita wiadomość prosto z Warszawy: wyłoniono nowy Zarząd Forum Informacji Turystycznej. W skład Zarządu weszli: Marcin Pałach (Tarnowskie Centrum Informacji) jako przewodniczący, Wojciech Dziąbek (Centrala Jurajskiej Informacji Turystycznej) jako wiceprzewodniczący, Barbara Zięba-Godula (Sieć Informacji Miejskiej InfoKraków), która zdobyła największą il. głosów - jako sekretarz, Małgorzata Rafał (Centrum Informacji Turystycznej w Białej Podlaskiej), Jacek Idzikowski (Polska Organizacja Turystyczna), Sylwia Mytnik (Regionalne Centrum Informacji Turystycznej w Koszalinie) i Szymon Wiśniewski (Centrum Informacji w Toruniu). Walne zgromadzenie Forum odbyło się w poniedziałek (23 września) w Warszawie.

W Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się gala z okazji Światowego Dnia Turystyki, połączona z obchodami 50–lecia Informacji Turystycznej w Polsce. Zasłużonym ręczono nagrody.

Podczas odbywających się krajowych obchodów Światowego Dnia Turystyki połączonego z obchodami jubileuszu 50 lecia systemu informacji turystycznej w Polsce, na uroczystej gali w Teatrze Polski m w Warszawie wręczono nagrody w konkursie "Na najlepszy punkt informacji turystycznej w Polsce". W okolicznościowej, związanej z okrągłym jubileuszem, kategorii „najlepsi z najlepszych" pierwsze miejsce zajęło Tarnowskie Centrum Informacji.

Podczas odbywających się krajowych obchodów Światowego Dnia Turystyki, połączonego z obchodami jubileuszu 50-lecia systemu informacji turystycznej w Polsce, na uroczystej gali w Teatrze Polskim w Warszawie wręczono nagrody w konkursie "Na najlepszy punkt informacji turystycznej w Polsce". W kategorii "najlepsi z najlepszych" pierwsze miejsce zajęło Tarnowskie Centrum Informacji.

23 września br. w Teatrze Polskim w Warszawie odbyły się uroczystości związane z 50- leciem istnienia Polskiego Systemu Informacji Turystycznej, połączone z obchodami Światowego Dnia Turystyki. W trakcie uroczystej Gali, odbyło wręczenie wyróżnień za wybitne zasługi w tworzeniu rozwoju informacji turystycznej w Polsce, a także dla najlepszych Centrum Informacji Turystycznej w Polsce. Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej, zajęło wysokie II miejsce w swojej kategorii, a tym samym znaleźliśmy się w ścisłej czołówce, czyli wśród – Najlepszych Centrum Informacji Turystycznej 2013 roku w Polsce.

Archiwalne