Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Małopolski System Informacji Turystycznej to projekt realizowany przez Województwo Małopolskie, z 25 gminami i powiatami z Małopolski, w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Głównym jego celem jest stworzenie spójnego dla regionu systemu informacji turystycznej. W najbliższy poniedziałek Marek Sowa Marszałek Województwa Małopolskiego dokona uroczystego otwarcia MSIT w jednostce IT w Krakowie na ul. Powiśle 11.

Małopolski System Informacji Turystycznej to projekt realizowany przez Województwo Małopolskie, wspólnie z 25 gminami i powiatami z Małopolski, w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Głównym jego celem jest stworzenie spójnego dla regionu systemu informacji turystycznej. Tego typu obiekt działa już m.in. w Krynicy-Zdroju.

Małopolski System Informacji Turystycznej (MSIT) – to projekt realizowany przez Województwo Małopolskie, którego głównym celem jest stworzenie spójnego dla regionu systemu informacji turystycznej. W regionie powstaje sieć 34 jednostek informacji turystycznej połączonych zintegrowanym systemem informatycznym. Celem MSIT jest zwiększenie konkurencyjności i atrakcyjności regionu poprzez zbudowanie zintegrowanego systemu informacji turystycznej.

Ruszyła kolejna edycja plebiscytu sygnowanego przez Polską Organizację Turystyczną na Najlepszy Produkt Turystyczny - wybór Internautów – informuje Tarnowskie Centrum Informacji. Za pośrednictwem serwisu otoWakacje.pl, każdy może oddać głos na jego zdaniem najlepszą polską atrakcję turystyczną. Kto zwycięży w tym roku?

Wkrótce w Małopolsce nastąpi oficjalne otwarcie nowych centrów i punktów informacji turystycznej w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej - MSIT.

Już wkrótce w Małopolsce nastąpi oficjalne otwarcie nowych centrów i punktów informacji turystycznej w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. MSIT to projekt realizowany przez Województwo Małopolskie, którego głównym celem jest stworzenie spójnego dla regionu systemu informacji turystycznej. W regionie powstaje sieć 34 jednostek informacji turystycznej połączonych zintegrowanym systemem informatycznym.

Na przełomie września i października uruchomiony zostanie Małopolski System Informacji Turystycznej, składający się z sieci 34 punktów informacji turystycznej rozsianych po całym regionie, objętych zintegrowanym systemem informatycznym (…)

Wycieczka szkoleniowa do Krakowa i Tarnowa, która odbyła się 24 września, stanowiła podsumowanie cyklu warsztatów dla pracowników Centrów i Punktów Informacji Turystycznej w województwie świętokrzyskim.

Sezon urlopowo-wyjazdowy zakończony. Tarnów, choć jest postrzegany jako miasto handlowe, to rozwinęła się tu spora baza hotelowo-gastronomiczna. Miasto przyciąga turystów, bo i jest tu co oglądać. Coraz więcej zysku z przybyłych czerpią restauratorzy i hotelarze, których cenniki zawierają liczby, często niższe od tych, typowych dla oddalonej od Tarnowa o 80 kilometrów stolicy Małopolski.

Po kilkuletniej przerwie, w Tarnowie otwarto kolejny skategoryzowany obiekt hotelarski – informuje Tarnowskie Centrum Informacji. Hotel „Kantoria” to nowy, trzygwiazdkowy obiekt łączący w sobie elegancję, wygodę i nowoczesność. Polska gościnność, europejski standard, miła i rodzinna atmosfera sprawiają że hotel cieszy się dużym uznaniem gości. Hotel dysponuje 30 miejscami w 12 gustownie urządzonych i przestronnych pokojach.

Archiwalne