Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Ukazał się właśnie na rynku pierwszy po pięcioletniej przerwie przewodnik po Tarnowie - "Tarnów. Perła renesansu". Jest to pierwszy tego typu przewodnik wydany przez specjalistyczne wydawnictwo - "Bezdroża".

Wraz z końcem sezonu turystycznego Tarnowskie Centrum Informacji skraca czas swojej pracy. Od 1 października TCI tarnowski punkt IT na Rynku 7 w Tarnowie, czynny będzie od poniedziałku do piątku od 8 do 18 a w soboty od 9 do 17, a w niedziele nieczynny.

Ostatnia niedziela września to jednocześnie ostatnia robocza niedziela tego roku dla Tarnowskiego Centrum Informacji. Od 1października TCI skraca godziny pracy, tym samym oficjalnie kończy się letni sezon turystyczny w Tarnowie i regionie.

Ostatnia niedziela września to jednocześnie ostatnia "robocza" niedziela tego roku dla Tarnowskiego Centrum Informacji. Od 1 października TCI skraca godziny pracy, tym samym "oficjalnie" kończy się letni sezon turystyczny w Tarnowie i regionie.

Ostatnia niedziela września to jednocześnie ostatnia robocza niedziela tego roku dla Tarnowskiego Centrum Informacji.
Od 1 października TCI skraca godziny pracy, tym samym "oficjalnie" kończy się letni sezon turystyczny w Tarnowie i regionie.

Umilkł łopot żagli, znikła gdzieś morska bryza i dopaliło się ostatnie polano w wieczornym ognisku.
Miejmy jednak nadzieję, że za rok, spotkamy się znów w naszym drogim mieście, aby ponownie posłuchać morskich opowieści czy zachwycić się jedyną w swoim rodzaju muzyką Ludzi Morza.

Uczestnictwem w turnieju rycerskim oraz zwiedzaniem zamku w Dębnie grupa dziennikarzy z Węgier rozpoczęła zwiedzanie ziemi tarnowskiej.

Audycja "Polskiego Radia dla zagranicy" o atrakcjach turystycznych regionu tarnowskiego. Program zrealizowany podczas Forum Mediów Polonijnych w Tarnowie.

a szkoda - pogoda dopisała, wyśmienita wierna publiczność nie zawiodła, pieśń się niosła, bryza morska rozpryskiwała; Przez dwa kolejne popołudnia, 21 i 22 września br., tarnowski Rynek i Camping 202 zapełnili - już po raz dwudziesty drugi - zapaleńcy żagli i sympatycy szant. Było co posłuchać i zobaczyć.

Pomysłodawcą projektu pod nazwą "Małopolski Szlak Literacki" jest stowarzyszenie "Archipelagi Kultury". Podobny projekt jest realizowany na terenie województwa świętokrzyskiego. Projekt jest współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego z grantu "Malopolska Gościnna".

Archiwalne