Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Tarnowskie Regionalne Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki informuje o wystawie prezentującej regiony i miasta leżące na szlaku Via Regia, biegnącym od Hiszpanii aż na Ukrainę. Szlak ten prowadzi także przez Tarnów.

Przez trzy dni w Tarnowie i okolicy gościli przedstawiciele biur podróży z Krakowa i Warszawy. Największe wrażenie na gościach zrobiło najstarsze w Polsce Muzeum Diecezjalne w Tarnowie z bezcennymi dziełami sakralnymi.

Jak już informowaliśmy, w ubiegłym tygodniu na tarnowskim Rynku gościła obwoźna ekspozycja, prezentująca regiony i miasta leżące na szlaku Via Regia, ciągnącym się od Hiszpanii aż po Ukrainę.

Po raz kolejny Tarnowskie Regionalne Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki w Tarnowie zaprezentowało region Tarnowa i okolic wybranym touroperatorom.

Po raz czwarty między 30 września do 3 października odbędzie się w Tarnowie przegląd filmów norweskich. Przegląd odbędzie się pod patronatem Ambasady Królestwa Norwegii.

Tarnowskie Regionalne Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki serdecznie zaprasza do udziału w wystawie prezentującej regiony i miasta leżące na szlaku Via Regia począwszy od Hiszpanii po Ukrainę. Szlak ten prowadzi także przez Tarnów.

Po raz kolejny Tarnowskie Regionalne Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki w Tarnowie zaprezentowało region Tarnowa i okolic wybranym touroperatorom.

UCHWAŁA Nr 977/05 ZARZĄDU POWIATU TARNOWSKIEGO z dnia 18 sierpnia 2005 r. w sprawie wprowadzenia zmian w Uchwale Nr 922/05 Zarządu Powiatu Tarnowskiego z dnia 28 czerwca 2005 roku

Archiwalne