Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Ruszyła mobilna strona internetowa http://m.tarnow.travel, która wykrywa, na podstawie bazy urządzeń mobilnych Tera-WURFL, ponad 7 tyś. różnych urządzeń. Uruchomienie strony mobilnej połączone jest z akcją wymiany tablic z opisem atrakcji na pieszych szlakach turystycznych zlokalizowanych na terenie miasta. Nowa szata graficzna, trzy wersje językowe oraz fotokod prowadzący do opisu atrakcji na mobilnej stronie to główne elementy zmian. Zapraszamy!

Pod tym hasłem w Tarnowie odbywa się Pierwszy Tarnowski Festiwal Wina

Tarnów odwiedzili rosyjscy dziennikarze. Wśród czwórki gości byli przedstawiciele magazynu pokładowego „Aeroflotu”, moskiewskiego „Metra” oraz grupy wydawniczej Inmedia, wydawcy takich tytułów na rynek rosyjski jak Cosmopolitan, Harvard Business Review, Good Housekeeping.

Wielkie Tarnowskie Dionizje - unikatowa impreza skupiająca lokalnych winiarzy, koneserów, środowisko gastronomiczne i enoturystyczne oraz wszystkich, którzy po prostu kochają wina. Jedyne w swoim rodzaju święto lokalnych trunków wyrabianych z winogron uprawianych na osłonecznionych stokach okolic Tarnowa oraz niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych znajomości i spędzenia miło czasu.

Z cyklu o tym i owym 77 czyli o tarnowskim festiwalu wina…

Skoro Tarnów to polski biegun ciepła, to nietrudno się domyślić, że ma coś wspólnego ze szlachetnym trunkiem, jakim jest wino. Czy wino - obok tarninówki - stanie się kolejnym z kulinarnych symboli miasta?

„Wielkie Tarnowskie Dionizje” to siedmiodniowe święto miłośników wyjątkowych trunków oraz jadła, którzy będą mogli zwiedzić Tarnów podążając szlakiem kulinarnych osobliwości.

Skoro Tarnów to polski biegun ciepła, to nietrudno się domyślić, że ma coś wspólnego ze szlachetnym trunkiem, jakim jest wino. Ciepło i słońce to przecież idealne warunki do uprawy winorośli, a w okolicach miasta nie brak winnic. Czy więc wino – obok tarninówki – stanie się kolejnym z kulinarnych symboli Tarnowa? Będzie się można o tym przekonać podczas zbliżającego się święta wina - już dziś rozpoczynają się Wielkie Tarnowskie Dionizje.

Trwają pierwsze „Wielkie Tarnowskie Dionizje”.

Trwają pierwsze „Wielkie Tarnowskie Dionizje”. To siedmiodniowe święto miłośników wyjątkowych trunków oraz jadła, którzy będą mogli zwiedzić Tarnów podążając szlakiem kulinarnych osobliwości.

Archiwalne