Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Codziennie, przez całe wakacje (od soboty 23 czerwca do niedzieli 2 września 2018 roku), w samo południe, sprzed Tarnowskiego Centrum Informacji (Rynek 7) wyruszy przewodnik z grupą chętnych, którym opowie o miejscowych zabytkach oraz o ciekawostkach z nimi związanych.

Gościem programu "ROZMAWIAMY  ZVAMI" był Rafał Stec - Prezes Polskiej Federacji Producentów Wina.

Aplikacja wspomaga proces certyfikacji informacji turystyczne. Od tego roku w procesie certyfikacji punktów i centrów informacji turystycznej wykorzystywana jest aplikacja internetowa.

Stowarzyszenie „Grupa Odrolnika” i Tarnowska Organizacja Turystyczna przystąpiły do pilotażowego programu pod nazwą Tarnowska Karta Turystyczna (TKT). W projekt będzie zaangażowanych docelowo ok. 100 różnych obiektów związanych głównie z branżą, a posiadanie karty pozwoli na zmniejszenie kosztów zwiedzania Tarnowa i regionu.

Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA w partnerstwie z Tarnowską Organizacją Turystyczną i Tarnowskim Centrum Informacji, realizują projekt „Tarnowska Karta Turystyczna – opracowanie koncepcji i wersji testowej karty”.

Gmina Ciężkowice realizując operację pt. „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich przez żywność wysokiej jakości z naciskiem na produkt lokalny” w partnerstwie z Stowarzyszeniem GRUPA ODROLNIKA, Lokalną Grupą Działania Dunajec-Biała oraz Tarnowską Organizacją Turystyczną ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w 3 wydarzeniach które będą miały miejsce w Ciężkowicach (woj. Małopolskie, Powiat Tarnowski, Gmina Ciężkowice) w dniach 21-22 lipca 2018 roku:

W nocy z wtorku na środę 11 lipca 2018 roku, po długim i wyczerpującym zmaganiu z chorobą odszedł Jacek Mazur. Czchowianin z krwi i kości, znakomity muzyk jazzowy, klarnecista, saksofonista i wokalista, popularyzator jazzu, a nade wszystko fantastyczny człowiek…

Turyści przybywający do Tarnowa w Tarnowskim Centrum Informacji będą mogli odebrać Kartę Turystyczną. Program oferować będzie wachlarz różnorodnych usług w promocyjnych cenach. Do pilotażowego programu dołączyło ponad trzydziestu partnerów z Tarnowa i okolic.

Archiwalne