Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Tarnowskie Centrum Informacji, zaprasza po raz kolejny na cykl wakacyjnych „Spacerków po Tarnowie”. 

Zbliżający się weekend zapowiada się historycznie – w regionie obchodzone będą rocznice wybuchu Powstania Warszawskiego oraz akcji „III Most”. Nie zabraknie też stałych wakacyjnych punktów – „Spacerków po Tarnowie” oraz „Potańcówek w Amfiteatrze”.

To już sześćdziesiąta druga edycja cyklu publikacji pt.:"Rusz się z domu w weekend". W każdy piątek prezentujemy najciekawsze wydarzenia, które będą mieć miejsce w weekend. Zachęcamy do korzystania z naszych "ściągawek". Szkoda czasu na siedzenie w domu!

Tarnów, Słupsk i Gliwice to miasta, które zostały uznane przez rosyjski Live Journal za jedne z miejscowości warte odwiedzenia w Polsce. Nasze miasto zostało docenione nie tylko ze względu na kameralną atmosferę, która w nim panuje, lecz także niskie ceny korzystne dla turystów.

W każdą sierpniową niedzielę, spacerując będzie można poznawać historię naszego miasta. Tarnowskie Centrum Informacji już po raz kolejny organizuje wakacyjny cykl pod nazwą „Spacerki po Tarnowie”.  

To jedna z najbardziej lubianych, organizowanych od wielu już lat imprez miejskich. W sierpniu znów można będzie wziąć udział w cotygodniowych spacerach po Tarnowie, słuchając opowieści o jego historii, architekturze i wybitnych postaciach.

Tak o swoim miejscu pracy mówi załoga Tarnowskiego Centrum informacji. Pierwsza pomoc, książka telefoniczna i przyrodniczy omnibus - to tylko niektóre funkcje, jakie często muszą połączyć. Jak się okazuje klienci tarnowskiej informacji turystycznej nie raz zgłaszają się z zaskakującymi pytaniami. 

Tarnowskie BWA zaprasza na spacer szlakiem tarnowkich obiektów architektonicznych, do budowy któych użyto elementów ceramicznych powstałych w Łysej Górze. Spacer w towarzystwie kuratorki ekspozycji "Łysogórski Eksperyment" Barbary Bułdys odbędzie się już w niedzielę.

Tarnów promuje się w Warszawie – poprzez PKS i w mediach.

Archiwalne