Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Tarnowskie Centrum Informacji, zaprasza po raz kolejny na cykl wakacyjnych "Spacerków po Tarnowie". W tym roku spacerować będziemy aż 5 razy – tyle niedziel liczy tegoroczny sierpień. Oprowadzającymi będą: dr Krzysztof Moskal oraz Wacław Szczepanik – pracownik Muzeum Okręgowego w Tarnowie.

Tarnowskie pałace czy też miejsca związane z walkami o niepodległość w latach 1914-1918 pokażą i omówią tarnowscy historycy podczas niedzielnych „Spacerków po Tarnowie”. Po mieście oporawadząc będą Wacław Szczepanik i Krzysztof Moskal. Najbliższy spacerek w niedzielę 3 sierpnia.

Tarnowskie Centrum Informacji organizuje cykl spotkań: "Spacerkiem po Tarnowie", który będzie miał miejsce w kolejne niedziele sierpnia.

Już od 3 sierpnia ruszą Sierpniowe Spacerki po Tarnowie. Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza na Sierpniowe Spacerki po Tarnowie. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę. Spotkanie pod hasłem "Tarnów w walce o niepodległość 1914-1918" poprowadzi Wacław Szczepanik, pracownik Muzeum Okręgowego w Tarnowie.

Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza na sierpniowe Spacerki po Tarnowie.

Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza na sierpniowe Spacerki po Tarnowie.

W sierpniowe niedziele Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza na cieszące się od lat dużą popularnością „Spacerki po Tarnowie”. W tym roku odbędzie się pięć spotkań, a poprowadzą je dr Krzysztof Moskal i Wacław Szczepanik, pracownik Muzeum Okręgowego w Tarnowie.

Zapraszamy na kolejny cykl wakacyjnych "Spacerków po Tarnowie". W tym roku spacerować będziemy przez pięć kolejnych niedziel sierpnia. Oprowadzającymi będą: dr Krzysztof Moskal oraz Wacław Szczepanik – pracownik Muzeum Okręgowego w Tarnowie. Pierwszy spacer w najbliższą niedzielę, 3 sierpnia.

Samorządy nęcą turystów. Zwłaszcza tych, którzy poza leżeniem na plaży lubią uprawiać sporty. Wiele zakątków w kraju można zwiedzać już konno, łódką lub rowerem. A co ma do zaoferowania Tarnów oprócz aquaparku i turystyki pieszej?

Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza na Sierpniowe Spacerki po Tarnowie. Pierwsze spotkanie zatytułowane "Tarnów w walce o niepodległość 1914-1918" odbędzie się już w najbliższą niedzielę (3.08), a poprowadzi je Wacław Szczepanik, pracownik Muzeum Okręgowego w Tarnowie. Zbiórka o godz. 15:00 przed TCI. Wstęp wolny.

Archiwalne