Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Przedstawiciele wydawnictwa Globe Trotter Travel Guidebook - Taizo Takei i Itsuko Seki zbierali w Tarnowie materiał do przewodnika po Polsce. Czym zachwyciło ich nasze miasto?

Na kolejny spacer po Tarnowie zaprasza 31 lipca Tarnowskie Centrum Informacji.

Dobiegła końca podróż studyjna po Polsce dwóch japońskich dziennikarzy. Goście z kraju "kwitnącej wiśni" odwiedzili m.in. Zamość i Sandomierz, a w Małopolsce Tarnów, Zalipie, Bobową, Lipnicę Murowaną oraz Kraków.

Już ponad miesiąc na tarnowskim dworcu PKP funkcjonuje punkt informacji turystycznej.

Kontynuując cieszący się niezwykłą popularnością cykl "Spacerów po Tarnowie", TCI zaprasza w najbliższą niedzielę na spacer pełen historii pn. "Mościce - Dzielnica Ogród".

Radio RDN: Tarnów może stać się wizytówką w Google Street View. Miasto znalazło się w finałowej piętnastce, gdzie rywalizuje m.in. z Wrocławiem, Szczecinem, Zamościem czy Ciechocinkiem.

Kontynuując cieszący się niezwykłą popularnością cykl „Spacerów po Tarnowie", Tarnowskie Centrum Informacji przygotowało kolejnych pięć spotkań z historią miasta. Tegoroczna edycja otwartych wycieczek z przewodnikiem proponuje nowe spojrzenie na zabytki centrum Tarnowa i, po raz pierwszy, obejmie wędrówki alejami dzielnicy ogrodu - przemysłowych, a jednocześnie zabytkowych, Mościc.

Miasto znalazło się w finałowej piętnastce, gdzie rywalizuje m.in. z Wrocławiem, Szczecinem, Zamościem czy Ciechocinkiem. Poprzez głosowanie mieszkańców oraz turystów.

Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza w niedzielne wakacyjne popołudnia na spotkania z historią Tarnowa w ramach „Spacerków po Tarnowie”. Najbliższy spacer już w niedzielę 17 lipca.

Tarnów wśród 15 najpiękniejszych miast.

To wynik plebiscytu „Patrzcie Polska. Wybieramy naszą wizytówkę na Street View”. Konkurs jest organizowany przez Google. Zwycięzca będzie jako pierwszy gościł ekipę Street View, a jego zdjęcia opublikowane zostaną w Map Google.

Archiwalne