Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Tarnowskie Centrum Informacji planuje, podobną do wiosennej Study Press, wizytę w Tarnowie i regionie jesienią. Tym razem IT zamierza zaprosić przedstawicieli biur podróży z całej Polski, którzy oprócz atrakcji turystycznych zwiedzą bazę hotelowo - gastronomiczną.

Jeszcze przez miesiąc, do końca sierpnia, mieszkańcy Tarnowa i turyści mogą wziąć udział w zabawie "Wielkie Odkrywanie Małopolski".

Tarnów oczarował dziennikarzy i na efekty pobytu nie trzeba było długo czekać.

W maju, podczas Tarnowskiego Tygodnia Filmowego, grupa dziennikarzy zwiedzała Tarnów i region pod hasłem "Malopolska dla Kobiet czyli Tarnowskie Inspiracje". Tarnów oczarował dziennikarzy i na efekty pobytu nie trzeba było długo czekać.

Jeszcze przez miesiąc, do końca sierpnia, mieszkańcy Tarnowa i turyści mogą wziąć udział w plebiscycie "Wielkie Odkrywanie Małopolski".

W herbie miasta połyskuje gwiazda nad uśmiechniętym księżycem w nowiu - to rodowy herb założyciela, XIV-wiecznego kasztelana krakowskiego Spicymira Leliwity...

Trwa kolejna edycja plebiscytu "Wielkie Odkrywanie Małopolski". Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza tarnowian i turystów odwiedzających miasto do wspólnej zabawy.

Podobnie jak w latach poprzednich tak i w tym roku TCI zachęca tarnowian i turystów odwiedzających nasze miasto do wspólnej zabawy. Każdy, kto złoży kupon wycięty z "Gazety Krakowskiej" z głosami weźmie udział w losowaniu atrakcyjnych nagród ufundowanych przez nominowane tarnowskie obiekty.

Gdybyśmy chcieli zakupić choć jeden egzemplarz każdego z tytułów, które opisują Tarnów i są dostępne na rynku musieli byśmy wydać od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Chcesz poznać historię Tarnowa? Nic prostszego, w każde niedzielne popołudnie ulicami miasta odbywają się wędrówki śladami przeszłości.

Archiwalne