Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Stoisko promocyjne z tarnowskimi precelki i tarniówką pojawi się na Rynku Starego Miasta w czeskiej Pradze podczas meczu Polska-Czechy. Przedstawiciele miasta wezmą udział w organizowanym tam przez Polski Instytut "Polsko-czeskim muzyczno-futbolowym wieczórze".

W sobotę 16 czerwca na Rynku Starego Miasta w czeskiej Pradze, Polski Instytut organizuje „Polsko-czeski muzyczno-futbolowy wieczór". Uczestnicy imprezy nie tylko obejrzą mecz Polska – Czechy, ale będą mogli m.in. wygrać pobyt w Tarnowie.

Sobotnie zwycięstwo nad Polakami nasi południowi sąsiedzi osłodzić sobie mogli dodatkowo tarnowskimi preclami. Przynajmniej ci, którzy oglądali pojedynek o wyjście z grupy na Rynku w stolicy Czech. Tarnów miał tam swoje stoisko.

Sobotnie zwycięstwo nad Polakami nasi południowi sąsiedzi osłodzić sobie mogli dodatkowo tarnowskimi preclami. Przynajmniej ci, którzy oglądali pojedynek o wyjście z grupy na Rynku w stolicy Czech. Tarnów miał tam swoje stoisko.

W najbliższą sobotę na Rynku Starego Miasta w czeskiej Pradze, Polski Instytut organizuje Polsko-czeski muzyczno-futbolowy wieczór.

Przedstawiciele miasta wezmą udział w organizowanym tam w sobotę przez Polski Instytut "Polsko-czeski muzyczno-futbolowy wieczór". - Będzie to po prostu wspólne oglądanie meczu obu reprezentacji na rynku starego miasta w Pradze.
Na spotkanie dla jego uczestników zbierzemy tarnowskie prezenty mówi Maria Zawada Bilik z tarnowskiego magistratu. Zawieziemy tam tarnowskie precelki, herbatę tarninówkę, ulotki promocyjne. Jedną z nagród w organizowanym w czasie spotkania konkursie będzie także weekendowy pobyt dla dwóch osób w Tarnowie.

W najbliższą sobotę na Rynku Starego Miasta w czeskiej Pradze, Polski Instytut organizuje "Polsko-czeski muzyczno-futbolowy wieczór".

W najbliższą sobotę na Rynku Starego Miasta w czeskiej Pradze, Polski Instytut organizuje "Polsko - czeski muzyczno - futbolowy wieczór".

W najbliższą sobotę na Rynku Starego Miasta w czeskiej Pradze, Polski Instytut organizuje „Polsko-czeski muzyczno-futbolowy wieczór”.

W najbliższą sobotę na Rynku Starego Miasta w czeskiej Pradze, Polski Instytut organizuje "Polsko-czeski muzyczno-futbolowy wieczór". Mieszkańcy Pragi oraz turyści z całego świata będą mogli wspólnie oglądnąć mecz Polska - Czechy transmitowany na telebimach z wrocławskiego stadionu a także wziąć udział w koncertach polskich i ukraińskich wykonawców: "Akurat" oraz "Voo Voo" z projektem "Voo Voo i Haydamaky" (polsko - ukraiński projekt z udziałem legendy polskiego rocka Wojciecha Waglewskiego oraz muzyków ukraińskich).

Archiwalne