Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Między 20 czerwca a 5 września w Małopolsce odbędzie się cykl 12 koncertów pod wspólnym tytułem "Muzyka zaklęta w drewnie" w obiektach znajdujących się na Szlaku Architektury Drewnianej. Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.

Pojawił się długo oczekiwany tom przewodnika znanej i cenionej podróżniczki Elżbiety Dzikowskiej "Groch i Kapusta - Południowy wschód" w której opisany jest Tarnów wraz z okolicami.

Nigel Kennedy wystąpi w ramach tegorocznego festiwalu "Muzyka Zaklęta w Drewnie".

Pojawił się długo oczekiwany tom przewodnika znanej i cenionej podróżniczki Elżbiety Dzikowskiej "Groch i Kapusta - Południowy wschód" w której opisany jest Tarnów wraz z okolicami. Subiektywny przewodnik "Groch i kapusta" odkrywa Polskę ta jak kiedyś "Pieprz i wanilia" odkrywały świat.

Gwiazdki, niczym w przypadku hoteli, będą świadczyć o jakości usług oferowanych przez punkty Informacji Turystycznej. Najwyższy poziom tej jakości oznaczać będą cztery gwiazdki. Dodatkowo najlepsze z punktów IT otrzymają unijne dotacje na modernizację i wyposażenie.

Subiektywny przewodnik "Groch i kapusta" odkrywa Polskę tak jak kiedyś "Pieprz i wanilia" odkrywały świat. Jak twierdzi Elżbieta Dzikowska południowy wschód Polski to "... wspaniałe miasta Sanok, Przemyśl, Tarnów, Sandomierz, Zamość. Imponujące pałace i zamki... ".

Pojawił się długo oczekiwany tom przewodnika znanej i cenionej podróżniczki Elżbiety Dzikowskiej "Groch i Kapusta - Południowy wschód", w której opisany jest Tarnów wraz z okolicami. Subiektywny przewodnik "Groch i kapusta" odkrywa Polskę ta jak kiedyś "Pieprz i wanilia".

W głównym budynku krakowskiego magistratu - Pałacu Wielopolskich, podczas Dnia Otwartego, promowało się nasze miasto. Dzięki współpracy z Krakowem oraz Małopolską Organizacją Turystyczną, mieszkańcy Grodu Kraka i turyści, którzy licznie zwiedzali niedostępne na co dzień sale urzędu, mogli wziąć udział w konkursach organizowanych przez urzędników i członków Małopolskiej Organizacji Turystycznej.

Podczas "Dnia Otwartego" w krakowskim Urzędzie Miasta w pałacu Wielopolskich promował się również Tarnów. Dzięki współpracy z miastem Kraków oraz Małopolską Organizacją Turystyczną mieszkańcy Krakowa i turyści mieli szanse wygrać m.in. weekend w Tarnowie.

Pojawił się długo oczekiwany tom przewodnika znanej i cenionej podróżniczki Elżbiety Dzikowskiej zatytułowany "Groch i Kapusta", w którym opisany jest m.in. Tarnów wraz z okolicami. Subiektywny przewodnik "Groch i kapusta" odkrywa Polskę ta jak kiedyś "Pieprz i wanilia" odkrywały świat.

Archiwalne