Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Po raz kolejny Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza na cykl wakacyjnych Spacerków po Tarnowie. W związku z przypadającą w tym roku okrągłą, 90 rocznicą odzyskania niepodległości i faktem, iż Tarnów był pierwszym, niepodległym miastem, w tym roku wędrować będziemy śladami walk niepodległościowych. Tego roczne spacerki będą się odbywać co dwa tygodnie.

TARNÓW. Jak co roku w wakacje Tarnowskie Centrum Informacji wydłuża godziny pracy. Uruchomiony został również punkt IT koło dworca, na skrzyżowaniu ulicy Krakowskiej i Dworcowej.

Tarnowskie Centrum Informacji jak co roku zaprasza na wakacyjne "Spacerki po Tarnowie". W związku z 90. rocznicą odzyskania niepodległości wędrować będziemy z przewodnikiem śladami walk

Tarnowskie Centrum Informacji wraz ze Starostwem Powiatowym w Tarnowie po raz piąty promowało walory turystyczne Tarnowa i regionu wśród mieszkańców Górnego Śląska podczas Wielkiego Pikniku w Pszczynie.

"Muszę się przyznać, że moje przyczyny zauroczenia Tarnowem to dziewczyny.
Dopiero potem zacząłem się rozglądać i przekonałem się, że Tarnów to tak naprawdę miasto, w którym się wyczuwa taki specyficzny rodzaj emocji. Nie jest to miasto, do którego się przyjeżdża i szybko się o nim zapomina, i to nie tylko z powodu dziewcząt" - mówił na konferencji prasowej poświęconej najnowszemu wydawnictwu S-CAN "Tarnów. Piękne ślady wieków", autor tekstów Andrzej Cedro.

Tarnowskie Centrum Informacji zachęca mieszkańców miasta i turystów do głosowania na Tarnów. Portal internetowy NaszeMiasto.pl rozpoczął wakacyjną zabawę dla internautów. Do północy 30 sierpnia 2008r. można oddawać swoje głosy na największą atrakcje turystyczną Małopolski.
Jak zagłosować na TARNÓW?

"Tarnów. Piękne ślady wieków". To tytuł najnowszego albumu poświęconego grodowi Leliwitów, który właśnie trafił na półki księgarń. Na 160 stronach zgromadzono ponad 250 fotografii miasta autorstwa Piotra Bernackiego i Dariusza Kobylańskiego. Opisy pod zdjęciami przygotował tarnowski historyk Janusz Kozioł.

Gdzie na wczasy - może pod grusze.
W najbliższym otoczeniu Tarnowa działa ponad 70-ąt gospodarstw agroturystycznych oferujących ponad pół tysiąca miejsc noclegowych. To zarówno pokoje gościnne, jak i samodzielne mieszkania, a nawet jedno schronisko młodzieżowe. Gospodarze zapewniają nie tylko cisze, spokój i świetne jedzenie, ale także baseny i korty tenisowe.

Po raz kolejny Tarnowskie Centrum Informacji - jednostka budżetowa miasta Tarnowa zaprasza na cykl wakacyjnych "Spacerków po Tarnowie". W związku z przypadającą w tym roku okrągłą, 90. rocznicę odzyskania niepodległości i faktem iż Tarnów był pierwszym, niepodległym miastem, w tym roku wędrować będziemy śladami walk niepodległościowych.

Tarnowskie Centrum Informacji wraz ze Starostwem Powiatowym w Tarnowie po raz piąty promowało walory turystyczne Tarnowa i regionu wśród mieszkańców Górnego Śląska podczas Wielkiego Pikniku w Pszczynie.

Archiwalne