Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Zarząd Województwa Małopolskiego rozstrzygnął I otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych województwa w dziedzinie turystyki pod nazwą "Małopolska Gościnna".

W dniach 23 - 25 maja odbywało się w Tarnowie i okolicy trzydniowe spotkanie dziennikarzy w ramach Study Press "Małopolska dla Kobiet czyli Tarnowskie Inspiracje". Wszystkich gości urzekła "magia" Tarnowa nocą oraz piękno regionu tarnowskiego zarówno "płaskiego" Powiśla jak i "górzystej" ziemi ciężkowickiej.

W dniach 23 - 25 maja br. odbywało się w Tarnowie i okolicy trzydniowe spotkanie dziennikarzy w ramach Study Press "Malopolska dla Kobiet... czyli... Tarnowskie Inspiracje". Wszystkich gości urzekła "magia" Tarnowa nocą oraz piękno regionu tarnowskiego zarówno "płaskiego" Powiśla jak i "górzystej" ziemi ciężkowickiej.

W dniach 23 - 25 maja br. odbywało się w Tarnowie i okolicy trzydniowe spotkanie dziennikarzy w ramach Study Press "Malopolska dla Kobiet czyli Tarnowskie Inspiracje".

W dniu 23 maja rozpoczęło się trzydniowe spotkanie dziennikarzy w ramach Study Press "Małopolska dla Kobiet. czyli.Tarnowskie Inspiracje". Na imprezę studyjną organizatorzy zaprosili dziennikarzy z całej Polski.

Zaproszenie do Tarnowa na trzydniowy pobyt w ramach Study Press "Malopolska dla Kobiet... czyli... Tarnowskie Inspiracje" przyjęli min. dziennikarze piszący do Voyage, Podróże czy dodatków turystycznych popularnych dzienników ogólnopolskich.

Dziś rozpoczyna się trzydniowe spotkanie dziennikarzy w ramach Study Press "Malopolska dla Kobiet... czyli...Tarnowskie Inspiracje". Na imprezę studyjną organizatorzy zaprosili dziennikarzy piszących do prasy kobiecej oraz do pism podróżniczych.

8 maja Szkolny Klub Europejski "Młody Europejczyk" działający w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 11 w Tarnowie zorganizował I Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Europie.

Takie wnioski płyną po zakończonej promocji Tarnowa na targach turystycznych w kraju. W marcu i kwietniu Tarnowskie Centrum Informacji promowało Tarnów i region tarnowski na największej ilości targów turystycznych w historii.

Tarnów promował się eksponując wielokulturowość, między innymi dzięki licznej mniejszości romskiej zamieszkującej miasto. Stawiano na zabytki, starówkę jako perłę renesansu, a także na walor klimatyczny, podkreślając polski biegun ciepła.

Archiwalne