Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

...Wspaniale prezentowały się też Śląskie, Małopolskie i Pomorskie, nagrodzone za rozmach i produkty turystyczne, w czym niemała zasługa regionalnych organizacji turystycznych, które firmowały stoiska oblegane przez warszawiaków.

O magii Tarnowa, urokliwych miejscach, zabytkach i możliwościach biznesowych przeczytać mogli Chińczycy w prestiżowym miesięczniku "Lifepaper", wydawanym w jednym z Chińskich miast Nanjing - w którym mieszka ponad 5 milionowej metropolii.

O magii Tarnowa, urokliwych miejscach, zabytkach i możliwościach biznesowych przeczytać mogli Chińczycy w prestiżowym miesięczniku "Lifepaper", wydawanym w Nanjing - ponad 5 milionowej metropolii.

O magii Tarnowa, urokliwych miejscach, zabytkach i możliwościach biznesowych przeczytać mogli Chińczycy w prestiżowym miesięczniku "Lifepaper", wydawanym w Nanjing - ponad 5 milionowej metropolii.

Tarnów urzeka swoim pięknem, jest mniej zatłoczony niż Kraków a i ceny są znacznie niższe. Dobry obiad w renomowanej restauracji zjemy już od 11 zł. Nocleg w trzygwiazdkowym hotelu znajdziemy już od 140 zł za pokój dwuosobowy ze śniadaniem. Taniej, ale i blisko od Krakowa - jedynie 80 km. Bardzo dobre połączenie kolejowe: ponad 40 pociągów na dobę, czas podróży z Krakowa to 60 - 85 minut, dodatkowo przystępne ceny biletów. Szukasz dobrego, taniego jedzenia i na wysokim standardzie noclegu blisko Krakowa, zabawy, wypoczynku nie tylko biernego ale i aktywnego oraz zakupów - wybierz Tarnów.

Wspaniale prezentowały się też Śląskie, Małopolskie i Pomorskie, nagrodzone za rozmach i produkty turystyczne, w czym niemała zasługa regionalnych organizacji turystycznych, które firmowały stoiska oblegane przez warszawiaków.

Cykl audycji o starym Tarnowie opracowany i wyprodukowany przez Agencję Informacyjną Radia MAKS cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Coraz częściej dochodzi do sytuacji, że zorganizowane grupy turystów, zamiast słuchać na żywo historyków, wolą spacerować po mieście ze słuchawkami na uszach.
Sporo płyt z programami o Rynku, Ratuszu, Cmentarzu Żydowskim czy Katedrze zamówiły tarnowskie hotelei pensjonaty - mówi dyrektor Centrum Turystyki Marcin Pałach.

W Tarnowie dobiegają końca przygotowania do tegorocznego sezonu turystycznego. Z początkiem maja ruszyła całodobowa informacja turystyczna, do zwiększonego ruchu przygotowuje się też tarnowskie hotele, choć i obecnie na brak gości nie narzekają.

Są lekkie, nie trzeba im paliwa, a przede wszystkim z łatwością pokonują uliczne korki. Rowery cieszą się coraz większą popularnością, i to nie tylko, aby wybrać się na wycieczkę poza miasto, lecz także, aby dojechać do pracy, na zakupy...

Przed zbliżającym się sezonem turystycznym Tarnowskie Centrum Informacji prezentowało walory turystyczne Tarnowa i okolic na Węgrzech, z wyraźnym akcentem na postać gen. Józefa Bema - tarnowianina bohatera Polski i Węgier.

Archiwalne