Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

1,5 tys. biało-czerwonych flag, przystosowanych do umocowania na antenie samochodowej, przygotował dla chętnych z okazji Dnia Flagi Rzeczpospolitej Urząd Miasta w Tarnowie. Chętni mogą je odbierać do 2 maja w wybranych lokalizacjach.

Ruszyła 15. edycja tarnowskiej akcji „Flaga na samochód”. Na tę okazję Urząd Miasta Tarnowa przygotował do rozdania 1500 biało-czerwonych symboli.

Ruszyła 15. edycja tarnowskiej akcji „Flaga na samochód”. Na tę okazję Urząd Miasta Tarnowa przygotował do rozdania 1500 biało-czerwonych symboli. Flagi będzie można nabyć do 2 maja w wyznaczonych punktach.

Ruszyła 15. edycja tarnowskiej akcji „Flaga na samochód”. Na tę okazję Urząd Miasta Tarnowa przygotował do rozdania 1500 biało-czerwonych symboli. Flagi będzie można nabyć do 2 maja w wyznaczonych punktach.

Znana reżyserka Dorota Kędzierzawska zamierza nakręcić fabularny film o realiach czarnego sportu. Już za kilka dni w Tarnowie będzie casting. Ekipa zaprasza małych chłopców i młodych żużlowców.

Jakie wzięcie mają miejskie rowery z tarnowskiej wypożyczalni i kto najczęściej decyduje się na taki rodzaj transportu po mieście? Okazuje się ,że ostatnio jednoślad wypożyczyła obywatelka RPA, która chciała zwiedzić miasto. Jednak chętnych zbyt wielu nie ma, nawet w poniedziałki, gdy obowiązuje promocyjna cena: rower za 1 zł.

W dniach 18-20 marca w Katowicach odbyły się 22 Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego - GLOBalnie 2016. Na terenach Międzynarodowego Centrum Kongresowego swoją ofertę przedstawiali wystawcy z Belgii, Chorwacji, Bułgarii, Czech, Dominikany, Grecji, Gruzji, Niemiec, Rumunii, Słowacji, Tunezji, Węgier, Włoch i Polski. Łącznie na ponad 100 stanowiskach zaprezentowano ofertę zarówno dla turystów indywidualnych jak i dla grup zorganizowanych i rodzin.

Nowa lokalizacja katowickich targów na pewno przyczyniła się do zwiększonego zainteresowania ta imprezą. Tegoroczne Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego "GLOBalnie" odbyły się bowiem w nowoczesnym Centrum Targowym "FairExpo", które zlokalizowane jest nieopodal "Spodka".

Instytut Administracyjno – Ekonomiczny, Zakład Ekonomii oraz Studenckie Koło Naukowe MANAGER zorganizowały 6 kwietnia 2016 r. V Ogólnopolską Konferencję Studenckich Kół Naukowych Możliwości wykorzystania potencjału turystycznego i kulturowego w rozwoju regionalnym.

Przedmiotem dewastacji są często znaki drogowe na ulicach Tarnowa i oznakowanie turystyczne w miejskiej przestrzeni, o które dba Tarnowskie Centrum Informacji.

Archiwalne