Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Tarnowskie Centrum Informacji zachęca do spędzenia długiego weekendu w Tarnowie i w okolicach.

Po co przepłacać i tracić czas, pokonując setki kilometrów w poszukiwaniu turystycznych atrakcji, skoro nie brakuje ich w promieniu 50 kilometrów od Tarnowa? Zamiast nad Bałtykiem albo w Tatrach, proponujemy odpocząć w długi majowy weekend na Pogórzu, Powiślu, w dolinach Dunajca i Wisłoki.

Rozpoczęcie sezonu
W trakcie długiego majowego weekendu Tarnowskie Centrum Informacji symbolicznie inauguruje sezon turystyczny w Tarnowie. Mimo świąt, od 1 do 3 maja placówka czynna będzie codziennie od 9 do 17. Natomiast od poniedziałku 4 maja, podobnie jak w latach ubiegłych tarnowski punkt "it", zlokalizowany przy Rynku 7, zmienia czas pracy. Od maja do końca września, w "zwykłe" dni, czyli od poniedziałku do piątku jest czynny od godziny 8 do 20 a w soboty, niedziele i święta od 9 do 17.

Sezon czas otworzyć. Weekend w gospodarstwie turystycznym w Ciężkowicach połączony z degustacją świeżego chleba, nalewek, łowieniem ryb czy jazdą konno. Do takiego wypoczynku w czasie najbliższego "długiego weekendu" zachęca Tarnowskie Centrum Informacji.

W pierwszy majowy weekend, od 1 do 3 maja Tarnowskie Centrum Informacji w Rynku 7 zaprasza codziennie od 9.00 do 17. 00. Natomiast od 4 maja TCI zmieni godziny pracy i czynne będzie w dni powszednie do 20.00 a w soboty i niedziele do 17.00.

Od 1 do 3 maja Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza do swojej siedziby codziennie od 9 do 17. W kolejnych dniach zmieniają się godziny jego pracy. Placówka dla turystów i mieszkańców Tarnowa przygotowała ciekawą ofertę.

Początek maja to symboliczne rozpoczęcie sezonu turystycznego w regionie tarnowskim. Tarnowskie Centrum Informacji od lutego promowało miasto i region na imprezach targowych w kraju i zagranicą. W połowie maja natomiast, miasto Tarnów promować się będzie podczas Dni Europy w Kijowie.

Od 1 maja wydłużony zostanie czas pracy punktu Informacji turystycznej Tarnowskiego Centrum Informacji, który od poniedziałku do piątku będzie czynny do godziny 20, w soboty od godziny 9 do 17. Do końca września TCI będzie pracować również w niedzielę i święta w godzinach od 9 do 17.

Tarnowscy Miłośnicy Gór zapraszają wszystkich pasjonatów wspinaczki i górskich wędrówek oraz tych, którzy o górach coś więcej chcieliby się dowiedzieć na pokaz slajdów z najwyższych gór świata.

Już po raz trzeci Tarnowscy Miłośnicy Gór zapraszają wszystkich pasjonatów wspinaczki i górskich wędrówek oraz tych, którzy o górach coś więcej chcieliby się dowiedzieć na pokaz slajdów "z najwyższych gór świata".

Archiwalne