Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

W ramach II Festiwalu Miast i Regionów w Warszawie odbył się konkurs "Złote Formaty". W kategorii stron www wyróżnienie uzyskał portal turystyczny Tarnowksiego Centrum Informacji autorstwa pracownika TCI Krzysztofa Gzyla, zgłoszony do konkursu przez Urząd Miasta Tarnowa.

Jarocin, Szczecin, Kielce i Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego to zwycięzcy konkursu Złote Formaty II Festiwalu Promocji Miast i Regionów. Nagrodą dla tych samorządów jest realizacja ogólnopolskiej kampanii outdoorowej o wartości 100 tys. zł każda.

Szybciej znajdziemy np. nocleg i dokładnie będziemy wiedzieć z jakich warunków można skorzystać. Ułatwienia pojawią się dzięki temu, że Tarnów wejdzie do sieci Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. Informator w systemie analogowy i cyfrowym pomoże turystom w organizowaniu wolnego czasu. Poza tym, będzie promować region i produkty typowo lokalne. Przede wszystkim będzie to szybki i łatwy dostęp do informacji o atrakcjach regionu. Mówi Paweł Rybak z Tarnowskiego Centrum Informacji.

Miasto Stołeczne Warszawa zdobyło wczoraj nagrodę w kategorii plakat reklamowy, w konkursie Złote Formaty organizowanym przez firmę STROER. Po raz drugi odbyła się konferencja poświęcona promocji miast polskich. Na konkurs, towarzyszący debacie, zgłoszono 211 projektów. Wystartowały 103 miasta, reprezentujące wszystkie województwa. Jury miało trudny wybór, bo propozycje były bardzo ciekawe, a ich poziom o wiele wyższy niż przed rokiem, gdy odbyła się pierwsza edycja konkursu. Świadczy to o rosnącym znaczeniu promocji w działaniach polskich miast.

Wczoraj, 23 kwietnia, w czasie uroczystej gali Festiwalu Promocji miast i Regionów, ogłoszono wyniki konkursu na najlepsze turystyczne projekty promocyjne. Główne nagrody w czterech konkursowych konkurencjach zdobyły Niepołomice, Poznań, Rzeszów i Włocławek.

Jeden z nagrodzonych plakatów Wczoraj w Warszawie podczas gali Festiwalu Promocji Miast i Regionów ogłoszono, że pierwsze miejsce w kategorii "plakat reklamowy" otrzymał Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Wczoraj w Warszawie podczas uroczystej Gali Festiwalu Promocji Miast i Regionów zostały ogłoszone wyniki Konkursu Złote Formaty. Z radością informujemy, że I miejsce w kategorii "plakat reklamowy" otrzymał Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego za projekt "Kulturalna Małopolska".

Jarocin, Szczecin, Kielce i Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego to zwycięzcy konkursu Złote Formaty II Festiwalu Promocji Miast i Regionów. Nagrodą dla tych samorządów jest realizacja ogólnopolskiej kampanii outdoorowej o wartości 100 tys. zł każda.

Więcej osób do obsługi ruchu turystycznego. Kilka dodatkowych stanowisk i nowoczesny, ujednolicony wystrój biura. Tak już wkrótce będzie wyglądać Tarnowskie Centrum Informacji. Zabiegamy o pieniądze w ramach tworzonej małopolskiej sieci informacji turystycznej - tłumaczy Paweł Rybak z Centrum.

Publiczność na targach turystycznych w Gdańsku zauroczona Małopolską!
"Najatrakcyjniejszym Stoiskiem Targów GTT Gdańsk 2008", wg publiczności, wyróżnione zostało stoisko regionalne Małopolski. Wspólną prezentację, przy współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną, przygotowali: Województwo Małopolskie, Miasto Kraków, Agencja Tatrzańska oraz Tarnowskie Centrum Informacji wraz z Powiatem Tarnowskim.

Archiwalne