Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

W najbliższym tygodniu, czyli w okresie od 30 kwietnia do 6 maja, Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza codziennie od 9 do 17. Natomiast już od poniedziałku 7 maja, podobnie jak w latach ubiegłych, tarnowski punkt "it" zmienia czas pracy od maja do końca września.

Targi turystyczne na Węgrzech, a szczególnie targi Utazás są niezwykle popularne, gdyż turyści indywidualni kupujący usługi w czasie targów otrzymują wysokie rabaty od touroperatorów.

Podczas "Gdańskich Targów Turystycznych" po raz pierwszy zaprezentowana zostanie, oferta Tarnowa. Równolegle miasto zaprezentuje się podczas "Krakowskiego Salonu Turystycznego".

W najbliższy weekend oferta Tarnowa po raz pierwszy zaprezentowana zostanie podczas "Gdańskich Targów Turystycznych", równolegle miasto zaprezentuje się podczas "Krakowskiego Salonu Turystycznego". To kolejne targi po Berlinie, Budapeszcie i Katowicach, na których obecna będzie w tym roku oferta Tarnowa.

Wiosna w turystyce zawsze kojarzy się z promocją na targach turystycznych. Po Berlinie, Budapeszcie i Katowicach przyszedł czas na Gdańsk, Kraków i Warszawę - w tych miastach Tarnów promuje swoje walory turystyczne. Tarnowskie Centrum Informacji oprócz materiałów i gadżetów przygotowuje konkursy wiedzy o Tarnowie.

Jak w latach ubiegłych tak i tym razem wiosna w turystyce zawsze kojarzy się z promocją na targach turystycznych. Po Berlinie, Budapeszcie i Katowicach czas na Gdańsk, Kraków i Warszawę.

Zastanawiasz się nad przyjazdem do Tarnowa, chciałbyś zwiedzić najcieplejsze miasto w Polsce?
Wystarczy wysłać maila, aby poznać jeszcze w domu "Tarnowski Smak" i dowiedzieć się więcej o Tarnowie.

Archiwalne