Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Chcesz zobaczyć jak wygląda tarnowska starówka, a nie masz możliwości wybrać się tam osobiście? Teraz wystarczy wejść na google maps i obejrzeć miasto w Internecie. Tarnów to kolejne miasto, po takich zabytkowych sławach jak Paryż, Berlin, Londyn czy Kraków, które znalazło się w tym serwisie.

Chcesz zobaczyć jak wygląda tarnowska starówka? Nie musisz przeglądać zdjęć, folderów – wystarczy wejść na http://maps.google.pl i znaleźć Tarnów a następnie kliknąć i przeciągnąć ikonę Pegmana (ikonka „człowieka”) w miejsce, które chcesz zobaczyć.

Niepołomice, Wieliczka czy Brzesko, a także trasy z Krakowa do Katowic, Tarnowa czy na Kielce – teraz te miejsca dokładnie można obejrzeć sobie w Internecie. To tylko część kolejnych miejsc, które możemy znaleźć na google maps.

Chcesz zobaczyć jak wyglądają główne trasy drogowe z Krakowa, Krupówki, czy Dolina Chochołowska? Teraz wystarczy wejść na google maps i obejrzeć je w Internecie. Na liście tego serwisu znajduje się coraz więcej miejsc z naszego regionu.

Miasto znalazło się wśród największych polskich atrakcji. Tak wysokie miejsce zawdzięczamy internautom.
Z dowolnego miejsca na globie, gdzie tylko jest zasięg internetu, można już "spacerować" po tarnowskiej Starówce. Miasto jest jedną z polskich wizytówek usługi Google Street View. Znalezienie się w tym wąskim gronie Tarnów zawdzięcza mieszkańcom, ktorzy swoimi głosami wywalczyli eksponowane miejsce na mapach Google.

To gratka przede wszystkim dla turystów, ale i mieszkańcy regionu mogą - nie wychodząc z domu - "pospacerować" po Tarnowie. Chcesz zobaczyć jak wygląda tarnowska starówka? Nie musisz przeglądać zdjęć, folderów – wystarczy wejść nahttp://maps.google.pl i znaleźć Tarnów a następnie kliknąć i przeciągnąć ikonę Pegmana (ikonka „człowieka”) w miejsce, które chcesz zobaczyć.

Z dowolnego miejsca na globie, gdzie jest zasięg internetu, można już "spacerować" po tarnowskiej Starówce. Miasto jest jedną z polskich wizytówek usługi Google Street View. Znalezienie się w tym wąskim gronie Tarnów zawdzięcza mieszkańcom, którzy swoimi głosami wywalczyli eksponowane miejsce na mapach Google.

Tarnów można już zwiedzać w każdym miejscu świata. Wszystko za pomocą internetowej aplikacji Google Street View. "Wchodząc na stronę programu można wędrować po tarnowskiej starówce i oglądać urokliwe zakątki tarnowskiego rynku"
- wyjaśnia Marcin Pałach dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji.

Londyn, Paryż, Barcelona – teraz również Tarnów można zwiedzać przez internet. Miasto pojawiło się w aplikacji Google Street View. Dzięki temu z dowolnego miejsca na świecie można przespacerować się po tarnowskim rynku, ul. Wekslarską, Krętą, Wałową do Katedralnej.

Google uruchomiło usługę Street View w Polsce. Wśród miast, które możemy obejrzeć za pomocą tego narzędzia, znalazł się również Tarnów. Użytkownicy Google Street View mogą odbyć wirtualny spacer po rynku i okolicznych ulicach.

Po raz kolejny Tarnów promował się na największej imprezie turystycznej świata – ITB w Berlinie. W 46 edycji targów udział wzięło ponad 11 000 wystawców z 187 krajów.

Archiwalne