Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Polska promowała się na międzynarodowych targach turystycznych w Paryżu MAP Le Mode a Paris ( 19 - 22 marca). Na polskim stoisku prezentowały się w tym roku: Małopolska z Krakowem i Tarnowem oraz - po raz pierwszy - z Tatrzańską Agencją Rozwoju, Promocji i Kultury, region górnośląski z miastem Bielsko-Biała, miasta: Gdańsk i Łódź oraz region Podlaski.

Przedstawicielstwo Polskiej Organizacji Turystycznej w Paryżu w dniach 19-22 marca, organizowało polskie stoisko na międzynarodowych targach turystycznych w Paryżu MAP Le Mode a Paris.

Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza w ciągu najbliższych tygodni do Tarnowa, do obejrzenia niezwykłego dzieła - pięćdziesięcio metrową replikę (1/2 oryginału) Panoramy Siedmiogrodzkiej. Monumentalne dzieło przedstawia zwycięską bitwę wojsk węgierskich, dowodzonych przez Józefa Bema, nad połączonymi siłami rosyjsko-austriackimi pod Sybinem.

Tarnowskie Regionalne Centrum Koordynacji i Obsługi Ruchu Turystycznego, będące formalnie zakładem budżetowym podległym władzom miasta Tarnowa powstało w 1999 r. Obecne Tarnowskie Centrum Informacji powołano 1 I 2006 r. Placówka swoim zakresem działania od początku wykraczała poza Tarnów i promocję tego zabytkowego miasta.

Tarnów rozpoczął własną promocję zagranicą, wszystko za sprawą zbliżającego się sezonu turystycznego. Targi w Mediolanie i Budapeszcie za nami, trwa najważniejsze, berlińskie spotkanie promocyjne, gdzie nasze miasto ma własne stoisko.

Jak w latach ubiegłych również w tym roku Tarnowskie Centrum Informacji - jednostka miejska Tarnowa, prowadzi promocję miasta i regionu na najważniejszych targach turystycznych w kraju i zagranicą. Mediolan, Berlin, Paryż oraz Budapeszt - to zagranicą a w kraju Sosnowiec, Warszawa i Kraków - to miasta, w których tej wiosny promowany będzie Tarnów wraz z ziemią tarnowską.

Podobnie jak w latach ubiegłych również w tym roku Tarnowskie Centrum Informacji - jednostka miejska Tarnowa, prowadzi promocję miasta i regionu na najważniejszych targach turystycznych w kraju i zagranicą. Mediolan, Berlin, Paryż oraz Budapeszt - to zagranicą a w kraju Sosnowiec, Warszawa i Kraków - to miasta, w których tej wiosny promowany będzie Tarnów wraz z ziemią tarnowską.

Przed rozpoczęciem sezonu turystycznego odbywają się w kraju i za granicą targi turystyczne, podczas których prezentują się miasta i regiony chcące wzmocnić swoją markę i przyciągnąć jak największa liczbę turystów. Promocję Tarnowa na najważniejszych targach turystycznych prowadzi Tarnowskie Centrum Informacji.

Podobnie jak w latach ubiegłych również w tym roku Tarnowskie Centrum Informacji prowadzi promocję miasta i regionu na najważniejszych targach turystycznych w kraju i zagranicą.

Brawo za autopromocję. Tarnowskie Centrum Informacji wpadło na taki oto promocyjny pomysł związany ze swoim jubileuszem - przez cały rok 2009 na stronie internetowej www.it.tarnow.pl pojawiać się będzie kilka zestawów pytań w Konkursie pn. "10 weekendów w Tarnowie na 10-lecie Tarnowskiego Centrum Informacji".

Archiwalne