Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

W Olsztynie, w ubiegłym roku powołano do życia punkt Miejskiej Informacji Turystycznej. Pomysłodawcy i organizatorzy MIT widzieli w niej początkowo punkt informacyjny, który czynny będzie tylko w sezonie wakacyjnym, to jest od czerwca do września. Ale Urząd Miasta zmodyfikował swoje plany i punkt do końca ubiegłego roku otwarty był codziennie w godzinach 12.00 – 18.00.

Koniec stycznia i początek lutego to w kalendarzu turystycznym Francji okres organizacji salonów poświęconych podróżom: Les Thermalies w Paryżu (tematyka SPA), SIT w Rennes (Bretania), Tourissima w Lille (Nord Pas-de-Calais), Mahana w Lyonie (Rhône-Alpes), Festivitas w Miluzie (Alzacja), SIT w Nantes (Pays de la Loire), to tylko te najważniejsze. 7 – 9 luty 2014 odbywały się targi turystyczne w Lyonie – Mahana i w Miluzie – Festivitas.

Cracovia e la regione Malopolska iniziano un altro tour europeo e proprio nel giorno di San Valentino saranno a Milano! Il 14 e il 15 febbraio tutti coloro che verranno allo stand presente sotto il Castello Sforzesco riceveranno in regalo dal personale del Camper della Malopolska collane di legno rosse, simbolo tradizionale di amore nella regione di Cracovia.

Tarnowskie Centrum Informacji zostało wyróżnione w konkursie na najlepsze placówki turystyczne. Podczas dziewiątej edycji rywalizacji, nagrodzonych zostało 12 placówek. Tarnowskie centrum uzyskało pierwsze miejsce w kategorii 'Najlepszych z najlepszych", wyprzedzając placówki z Giżycka i Istebnej.

Archiwalne