Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Tarnowska Organizacja Turystyczna pozyskała w ostatnim czasie dofinansowanie z konkursów grantowych na realizację dwóch projektów regionalnych. Łączna kwota finansowego wsparcia to 41 tysięcy złotych.

W najbliższych dniach w Tarnowie uruchomiony zostanie nowy info-kiosk. Będzie on działał na pl. Sienkiewicza, w pobliżu pomnika wynalazcy Jana Szczepanika. Tym samym poszerzona zostanie sieć informacji elektronicznej w mieście.

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku, Tarnowskie Centrum Informacji - jednostka miejska Tarnowa, prowadzi promocję miasta i regionu na najważniejszych targach turystycznych w kraju i za granicą.

Dobiegła końca podróż studyjna po Małopolsce trójki belgijskich dziennikarzy. Goście z Belgii odwiedzili m.in. Kraków, Zakopane oraz Tarnów. Wśród gości byli przedstawiciele magazynu Auto Loisirs (nakład 20 000 egz.) oraz Wintersportgids (nakład 30 000 egz.). Głównym celem wizyty Belgów w Małopolsce jest promocja kuchni regionalnej i sporty zimowe.

Tarnowska Organizacja Turystyczna uzyskała dofinansowanie z konkursów grantowych na realizację dwóch projektów regionalnych. Łączna kwota dofinansowania to ponad 40 tysięcy złotych.

Tarnowska Organizacja Turystyczna pozyskała w ostatnim czasie dofinansowanie z konkursów grantowych na realizację dwóch projektów regionalnych. Kwota 16 000 zł ze środków miejskich wesprze realizację II edycji wrześniowego festiwalu win i nalewek pn. „Wielkie Tarnowskie Dionizje”.

Ścianka Wspinaczkowa La Roca, Tor Kartingowy Speed Race i Tarnowskie Towarzystwo Sportowo – Kulturalne K-Team Tarnów zorganizowali 16 lutego 2013r. „Turniej Walentynkowy” w ramach projektu „Wspinaj się! Ścigaj się! Rywalizuj i Odpoczywaj, Aktywnie i Bezpiecznie”. Turniej składał z trzech etapów: konkurencji wspinaczkowych, samochodowego rajdu turystycznego i konkurencji kartingowych.

Każdy pretekst jest dobry, by wziąć udział w rajdzie turystycznym. Ostatnio kalendarz podsunął organizatorom znakomitą okazję: Dzień św. Walentego. Spójrzmy, jak bawili się zakochani w Tarnowie:

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku, Tarnowskie Centrum Informacji - jednostka miejska Tarnowa, prowadzi promocję miasta i regionu na najważniejszych targach turystycznych w kraju i za granicą.

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku Tarnowskie Centrum Informacji planuje przeprowadzenie promocji miasta i regionu. Tarnów zaprezentował się już w Mediolanie i Wiedniu, a na wiosnę marka miasta pojawi się na kolejnych targach.

Archiwalne