Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Miejski portal kontynuuje akcję rozdawania Ciepła z Tarnowa. Wydział Marki Miasta tarnowskiego magistratu przygotował jeszcze kilkadziesiąt nagród – ogrzewaczy termicznych. Aby otrzymać jeden z nich wystarczy przesłać maila zawierającego imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: „dlaczego Tarnów nazywany jest polskim biegunem ciepła?”

Staw wokół mauzoleum generała Bema w tarnowskim Parku Strzeleckim wygląda w tym momencie jak wielkie lodowisko.

Tarnów, nie bez powodu, nazywany jest polskim biegunem ciepła. To właśnie u stóp Góry św. Marcina notowana jest najwyższa średnia temperatura w kraju i jest tu najwięcej słonecznych dni w roku. Nie zmienia to jednak faktu, że w mieście bywa też mroźno. Nawet bardzo.

15 zawodników z całej Polski i jeden ze Słowacji zmierzą się w pięciu profesjonalnych oraz trzech amatorskich walkach na zasadach MMA, podczas I Tarnowskiej Gali Mieszanych Sztuk Walki „MMA Night: The Beginning”, która odbędzie się w sobotę 10 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Gumniskach.

W związku ze znacznym spadkiem temperatur, zaprzyjaźnione miasto ze wschodniego brzegu Dunajca podzieliło się z nami swoim ciepłem.

Tarnów skuty lodem, ciepło z Tarnowa
Materiał filmowy

W najnowszym numerze TEMI (nr 5/1643) z dnia 01-02-2012 w informacji o plebiscycie „Złote róże i złote rogi” w typach do „Złotych Róż” pojawiło się Tarnowskie Centrum Informacji.

Specjalnie na mroźne dni dla tarnowskich internautów tarnowski magistrat przygotował „Ciepło z Tarnowa” (o tym gadżecie pisaliśmy w informacji nadesłanej przez TCI). Konkurs organizuje Wydział Marki Miasta tarnowskiego magistratu. Wśród osób korzystających z miejskiego portalu www.tarnow.pl rozlosowanych zostanie 100 ogrzewaczy termicznych wielokrotnego użytku!

Specjalnie na mroźne dni dla tarnowskich internautów przygotowaliśmy Ciepło z Tarnowa. Konkurs organizuje Wydział Marki Miasta tarnowskiego magistratu. Wśród osób korzystających z miejskiego portalu www.tarnow.pl rozlosujemy 100 ogrzewaczy termicznych wielokrotnego użytku!

„Jedziesz na narty? Idziesz na kijki? Wybierasz się na spacer? Zawsze miej przy sobie ciepło z Tarnowa! Mróz nie będzie Ci dokuczał jak ogrzewać będzie Cię ciepło z Tarnowa; w końcu Tarnów to polski Biegun Ciepła!

Siarczyste mrozy? Zawsze miej przy sobie ciepło z Tarnowa! - w ten sposób Tarnowskie Centrum Informacji zachęca do korzystania tej zimy z ogrzewacza termicznego, który oprócz swoich właściwości grzewczych jest także gadżetem promocyjnym miasta. 'To nawet +60 st. C w kieszeni!'

Archiwalne