Tarnów i region - Informacja turystyczna / O nas / Media o nas

Nowoczesny przewodnik po Tarnowie, oparty o technologię lokalizacji satelitarnej GPS, został właśnie ukończony. Każdy posiadacz urządzenia PDA, PND, GPS czy telefonu komórkowego z systemem Windows CE i Windows Mobile 5/6 może ze stron Tarnowskiego Centrum Informacji www.tarnow.travel pobrać bezpłatną aplikację do nawigacji.

Nowoczesny przewodnik po Tarnowie, oparty o technologię lokalizacji satelitarnej GPS, został właśnie ukończony.

Tarnów ma już nowoczesny przewodnik po swoim mieście oparty o technologię lokalizacji satelitarnej GPS. Każdy posiadacz urządzenia PDA, PND, GPS czy telefonu komórkowego z systemem Windows CE i Windows Mobile 5/6 może ze stron Tarnowskiego Centrum Informacji www.tarnow.pl pobrać bezpłatną aplikację do nawigacji. jest również możliwość wysłuchania ze strony internetowej wszystkich 36 aktualnie zredagowanych i nagranych komunikatów głosowych.

W Tarnowskim Centrum Informacji można jeszcze bezpłatnie otrzymać egzemplarz multimedialnego (książeczka plus płyta) wydawnictwa podsumowującego drugą edycję projektu Tarnowskiej Artystycznej Konfraterni „uwaga, Człowiek”, realizowanego w ubiegłym roku we współpracy z naszym portalem inTARnet.pl, RDN Małopolska i tarnowskim „Dziennikiem Polskim”. Wart jest podkreślenia fakt, iż podczas tej edycji projekt ewoluował – włączyło się weń, także od strony autorskiej bardzo wiele osób, zaś niektóre z audycji zmierzały wręcz w kierunku słuchowisk.

Aplikacje można ściągać za darmo ze strony Tarnowskiego Centrum Informacji, bezpośrednio na odbiornik GPS lub też na niektóre modele telefonów komórkowych. Odbiorniki GPS z wgranym przewodnikiem po Tarnowie, można wypożyczyć w Tarnowskim Centrum Iinformacji.

Pod względem turystycznym miniony rok był udany dla Tarnowa - wynika ze wstępnych danych, choć rokowania nie były najlepsze.

- W 2010 roku znaczną część naszego regionu spustoszyła powódź - mówi Marcin Pałach, dyrektor Tarnowskiego Centrum Informacji. - Spodziewaliśmy się, że ludzie, którzy zaplanowali wakacje w Tarnowskiem, zrezygnują z nich. W czerwcu te przypuszczenia zaczęły się potwierdzać. Dopiero w sierpniu sytuacja się poprawiła - dodaje.

Władze Tarnowa udostępniły turystom nowoczesny przewodnik po mieście, oparty o technologię lokalizacji satelitarnej GPS.

Nowoczesny przewodnik po Tarnowie, oparty o technologię lokalizacji satelitarnej GPS, został właśnie ukończony.

Władze Tarnowa (woj. małopolskie) udostępniły turystom nowoczesny przewodnik po mieście oparty o technologię lokalizacji satelitarnej GPS. Bezpłatna aplikacja zawiera rozbudowane informacje o atrakcjach turystycznych.

Władze Tarnowa udostępniły turystom nowoczesny przewodnik po mieście, oparty o technologię lokalizacji satelitarnej GPS.

Archiwalne